Lapkričio 26 d. 19:30 val. Mečetės g. 1A, Vilniuje atidaroma VDA VF Grafikos katedros dėstytojo, tapytojo Simono Kuliešio personalinė paroda „Catch endOR release“.

Atidarymo vakarą papildys muzikinė programa su draugais iš SAMOPAL SYSTEM, Ske ir kt. Paroda „Catch endOR release“ pristato pastarųjų trijų metų autoriaus kūrybos laikotarpį: „Socialinių plytų peizažas: „LisT” parodą „Feigen und Dart“ galerijoje Leipcige, Vokietijoje ir „Channel” parodą „Ahjo“ meno centre Joensu, Suomijoje bei naujausius kūrinius, kurie apjungia parodą į visumą.

Parodoje rodomi ne tik tapybos paveikslai, bet ir jų išdėstymas laike, kuriame atkreipiamas dėmesys į pačio laiko sampratą, jo kitimą ir garsą jame. Parodą sudaro tapybos darbai bei objektai, paremti gamtos ir upių vaizdais.

- parodą pristato autorius Simonas Kuliešis.

Simonas Kuliešis (g. 1987) – tapytojas, Vilniaus dailės akademijos, Grafikos katedros lektorius, baigė tapybos studijas Vilniaus dailės akademijoje, įgijo magistro laipsnį. Autorius yra surengęs 14 personalinių parodų (Austrijoje, Olandijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Lietuvoje) bei dalyvavęs virš 30 grupinių parodų (Lenkijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Lietuvoje). Simonas Kuliešis yra inicijavęs „SHCH/ŠČ“ galerijos įkūrimą (angl. artist-run space), kurioje leidžiama eksperimentuoti, rasti naujus sprendimus ir skirta skatinti menininkų sklaidą bei vienas kito palaikymą.