Vasario 25 d. 15 val. Lietuvos kultūros institutas kartu su Vilniaus dailės akademija visų VDA fakultetų studentus kviečia į nuotolinį susitikimą-paskaitą „Meistrystės pamoka su Nora Krug. Tapti iliustruotoju” / Masterclass by Nora Krug: Becoming an Illustrator. 
Susitikimas vyks anglų k., zoom platformoje.

Nora Krug yra pasauliniu mastu įvertinta vokiečių rašytoja ir iliustruotoja, gyvenanti JAV. Jos grafiniai memuarai „Heimat. Vokietė apmąsto istoriją ir kilmę“ (lietuviškai išleista 2020 m. leidyklos „Aukso žuvys“) yra tarptautinis bestseleris, įtrauktas į „New York Times“ ir „The Guardian“ geriausių metų knygų sąrašus. 2019 m. autorė gavo Lyndo Wardo grafinio romano prizą bei Nacionalinio knygų kritikų rato prizą (JAV), buvo apdovanota Britų knygos dizaino prizu ir Niujorko meno vadovų klubo medaliu ir daugeliu kitų, o Viktorijos ir Alberto muziejus ją paskelbė „Metų iliustruotoja“. Šiemet lietuviškai pasirodys ir naujausias darbas – jos iliustruota Timothy Snyder knyga „Apie tironiją“ (On Tyranny: Twenty Lessons from the Twentieth Century), ši knyga „New York Times“ jau pripažinta geriausiu 2021 m. grafiniu romanu. Krug dėsto iliustraciją Niujorko Parsonso dizaino mokykloje.
Daugiau apie autorę ir jos autorines knygas.
Interviu su autore Nora Krug.

Susitikimo metu Nora Krug pasakos apie savo kūrybinį procesą ir pasidalins patirtimi, kaip tapo profesionalia iliustruotoja.
Registracija į nuotolinį susitikimą-paskaitą vyks iki vasario 23 d. 12 val. Registruotis.

Renginio organizatoriai: Lietuvos kultūros institutas, Vilniaus dailės akademija.
Partneris: Goethe-Institut Vilnius.


Iliustruotoja Nora Krug. Nuotr. aut. Nina Subin

Vasario 25 d. 18 val. Vilniaus knygų mugėje 2022, Konf. salė 5.3 Litexpo, Vilniuje, vyks Noros Krug knygos „Heimat“ pristatymas.
Dalyvauja autorė (virtualiai), Donatas Puslys, Rimantas Kmita.
Organizatoriai: Leidykla Aukso žuvys, Lietuvos kultūros institutas
Partneris Goethe-Institut Vilnius


Nora Krug
 „Heimat. Vokietė apmąsto istoriją ir kilmę“