Kontainer. JAMMIN. 2016

Esame VDA VF studijuojančių grafikų kompanija, kurių improvizuoti workshop'ai Kudirkos aikštėje virto į realias kūrybines komiksų dirbtuves ir dar smagesnį laiką ne tik vienam su kitu, bet ir su naujais, iki tol nesutiktais žmonėmis.


Kontainer Komiksai contain'ina šešis kūrėjus, sulipusius tomis pačiomis idėjomis ir svajonėmis, ir visus trokštančius kurti komiksus, istorijas ir smagų laiką kartu!

Kūrybinių dirbtuvių JAMMIN  tikslas – įkvėpti kiekvieną, be jokių suvaržymų leisti beprotiškiausioms idėjoms lietis popieriaus lape! Nesvarbu ar esi profesionalus menininkas, savamokslis ar  tas, kuris pirmą kartą gyvenime griebs pieštuką į rankas, svarbu noras ir pasiryžimas atsiverti ir smagiai praleisti laiką!

2017 m . kovo 11 – 12 d. Vilniaus dailės akademija kartu su Vilniaus Rotuše, atstovaujančia Vilnių 14 Europos miestų vienijančiame ir kūrybiškumą skatinančiame projekte „CreArt“, vilniečius ir miesto svečius pakvietė į nemokamas kūrybines dirbtuves. Kontainer komiksai taip pat tapo dalimi šio kūrybinio savaitgalio akademijoje ir paragino jungtis į komiksų jamm’ą, kuriame labai įvairi kompanija patyrė, kad neįtikėčiausios arba pačios paprasčiausios, dažnai nutinkančios situacijos, tapo smagiomis knygelėmis, kurios nuo šiol įsitaisė kiekvieno asmeninėje komiksų bibliotekoje.

2017 m. sausio 28 d. Kontainer komanda supažindino 5 – 8 klasių moksleivius iš įvairių Vilniaus mokyklų kas yra komiksai ir kaip juos kurti komandomis.  Šios kūrybinės dirbtuvės tapo tarsi įvadu į laukiantį prancūziškų komiksų konkursą, kuriam pasiruošti moksleiviai turėjo mėnesį laiko. Geriausi kūriniai buvo atrinkti komisijos. Kūrybinės komiksų dirbtuvės buvo inicijuotos prancūzų kalbos mokytojos Urtės Penkauskaitės.