Kūrybinės dirbtuvės „Knygrišėnai“ 17-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje 2016

2016 m. vasario 25-28 d. 17-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje VDA Vilniaus fakulteto Grafikos katedra pristatė debiutinį kūrybinių dirbtuvių projektą Knygrišėnai - kūrybinį miestelį, kuriame mugės lankytojai ir svečiai buvo kviečiami patapti tikru knygos dailininku. Kūrybinių užsiėmimų metu kiekvienas galėjo sukurti unikalią knygą su originaliu ksilografijos atspaudais papuoštu viršeliu; sudalyvauti lipdukų ir komiksų kūrimo dirbtuvėse; išbandyti kaligrafijos rašymo meną. Drauge, studentai mugės lankytojams pristatė savo kurtus meninius leidinius, atvirukus ir kitus atraktyvius produktus, kurie buvo sukurti išskirtinai Vilniaus knygų mugei.

Galime drąsiai džiaugtis, kad kūrybinėse dirbtuvėse sudalyvavo daugiau negu 400 mažų ir didelių mugės lankytojų, kurie drauge su gera nuotaika su savimi išsinešė savo paties įrištas pirmąsiais knygutes, vaizdais užrašytas istorijas-komiksus, pačių sukurtus novatoriškus herbus-lipdukus ir kaligrafijos rašymo įgūdžius. Viso to nebūtų, jeigu neturėtume nuostabių rėmėjų, UAB Heliopolis ir UAB Libra Vitalis. Dėkojame už pagalbą ir bendradarbiavimą!

Kūrybinių dirbtuvių vadovai - VDA Vilniaus fakulteto Grafikos katedros studentai:

Rūta Arlauskaitė, Viktorija Bakanauskaitė, Urtė Baranauskaitė, Miglė Ceinorytė, Gabrielė Gikytė, Aytan Huseynova, Raminta Juozapavičiūtė, Greta Liekytė, Paulius Lizdenis, Austėja Masevičiūtė, Vita Matulytė, Julija Panova, Deimantė Sabaliauskaitė, Linas Spurga, Lauksminė Steponavičiūtė, Titas Vilkaitis, Monika Vodnicka, Gabrielė Zubauskaitė

Iki greitų susitikimų kituose ryškiuose kultūros renginiuose!

Daugiau apie įvukusį renginį ir kūrybines dirbtuves

Renginio organizatorius: VDA Vilniaus fakulteto Grafikos katedra

Renginio moderuotoja: Elena Grudzinskaitė

Renginio rėmėjai: UAB „Heliopolis“ ir UAB „Libra Vitalis“