VDA Grafinio dizaino katedros II kurso studentai dalyvavo Lietuvos kariuomenės vidinei komunikacijai skirtų plakatų konkurse. Pusės žiemos semestro užduotis Vizualioji retorika leido prisiliesti prie plakato žanro ir dirbti su realiu užsakovu, realia tiksline grupe ir spręsti realias problemas. Studentai ir dėstytojai apsilankė Lietuvos kariuomenės Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotame pėstininkų batalione, kur buvo supažindinti su kariuomenės vykdomomis funkcijomis, specifika. Teko mėtyti granatas, išbandyti kelionę šarvuočiu ir. t.t. Patyrimai išties įspūdingi ir inspiruojantys. O užduotis tikrai nebuvo lengva II kursui, tačiau pastangos vaisingos, rezultatai vizualiai ir idėjiškai labai skirtingi, kas davė LK galimybę turėti nemažai pasirinkimų.
Konkurso I vietos laimėtoja Augustė Vasarė Kacevičiūtė su PASITIKSIME SU GĖLĖMIS, II vietos laimėtoja Eiprilė Uldukytė VIENAS DĖL KITO, III vietos laimėtoja Ieva Sutkutė GERI GINKLAI BE KARIO... Sveikiname laimėtojas!!!
Išskirta buvo ir daugiau darbų (Mortos Vileikytės, Emilijos Zubrytės, Austėjos Juozėnaitės, Vėjo Motiejūno, Martynos Nevieraitės ir kt.) jie bus naudojami vidinėje komunikacijoje Lietuvos Kariuomenės daliniuose. Darbo vad. doc. Marius Žalneravičius.