Paroda vyko 2019 metų gegužės 10 - 17 dienomis, Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje.

Eikasia, anot Platono, išlavintas regėjimas. 

,,Our world as we experience it, is an illusion, a collection of mere appearances like reflections in a mirror or shadows on a wall.”

Eikasia, kaip esaties ir nesaties sąveika, pasireiškia tarp parodos "lankytojų'' ir virtualios realybės kūrinių. Taip akcentuojant parodos kūrėjų, kaip ir daugelio kitų, šių dienų žmonių patirtis, gyvenant dualizme su virtualybe.
Sąmonės srautas susiorientuoja tik įsierdvindamas, todėl eksponavimas bažnyčioje iškelia percepcijų patikimumo, realybės kvestionavimo problemas. Parodos "lankytojai'', įžengę į šią heterotopinę erdvę, kuri yra tarsi visų erdvių užribyje, bet kartu reali, (bažnyčia, kaip vieta, nėra nei iki galo atvira, nei iki galo uždara - nors sukurta viešumai, ji turi tam tikras įėjimo ir išėjimo taisykles, nėra prieinama bet kuriuo metu, kaip paprastos, viešos vietos) savaime susidūrė su esaties ir nesaties sąvokų interpretacija, tokiu būdu "praregėdami’’ ir patys tapdami parodos dalimi.

Projekto dalyviai 
Nidas Kaniušas, Gailė Cijūnaitytė, Agnė Masilionytė, Vytautas Stanevičius, Osvalda Mickutė, Matas Sergijus Šatūnas, Tatsiana Licheuskaya, Gintarė Rapševičiūtė, Simonas Kotovas, Irmantas Kaseta, Dominykas Surgailis, Almantas Klibavičius, Pavel Purpurovich,Tomas Sheludyakovas


Kuratoriai 
Arturas Bukauskas, Nidas Kaniušas, Gintarė Valevičiūtė Brazauskienė