Prof. A. Klimas - naujasis Grafinio dizaino katedros vedėjas

Džiaugiamės pranešdami, kad nuo 2020 m. spalio 29 d. Grafinio dizaino katedros vedėjo pareigas pradėjo eiti profesorius Audrius Klimas, pakeitęs dvi kadencijas iš eilės katedros vedėjos pareigas ėjusią profesorę Aušrą Lisauskienę.

Profesorius Audrius Klimas, kadenciją baigęs VDA rektorius (2019 m.) dėsto grafinio dizaino programos studentams,“Erasmus+”studentų mainų programos dalyviams, vadovauja magistrantūros ir doktorantūros studentams, aktyviai dalyvauja programos „Erasmus+“ veikloje: vedė kūrybines pratybas Suomijoje, Turkijoje. Yra parašęs bendrąjį vadovėlį „Lietuvos prekių ženklai. Istorija, funkcija, klasifikacija“. Audrius Klimas kuria grafikos dizaino srityje, yra žinomas plakatų ir knygų dizaineris, vizualinių identitetų, prekių ženklų, (Lietuvos futbolo federacijai, Valdovų rūmams, „Teleloto“, Lietuvių kalbos draugijai, Lietuvos universitetų rektorių konferencijai) autorius, Lietuvos ir tarptautinių dizaino parodų dalyvis.
Prof. Audrius Klimas 1989 m. su partneriais įkūrė dizaino studiją „Nada“, 1996 m. buvo vienas iš Lietuvos grafinio dizaino asociacijos įkūrėjų ir ilgamečiu pirmininku. Audrius Klimas yra Lietuvos grafinio dizaino asociacijos valdybos narys, Lietuvos dizainerių sąjungos narys, ketverius metus buvo jos valdybos nariu. Audrius Klimas yra organizavęs ir moderavęs keletą konferencijų, tarp jų „Diagnozė – olandų dizainas“ (2007 m.), „Penki penketai“ (2009-2011 m.). Skaitė pranešimus konferencijose Brno (Čekija), Londone, (Didžioji Britanija), Saint Etiene (Prancūzija), Džinanyje ir Pekine (Kinija). 2011-18 m. sukūrė vizualinių komunikacijų sistemą Nacionaliniam muziejui “Lietuvos didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmai”.

GDK komanda linki naujajam katedros vedėjui sėkmės!