Meno doktorantūros (dailė ir dizainas) programos įvertintos tarptautinių ekspertų kaip labai geros ir rekomenduojama jas tęsti toliau. 2023 lapkričio mėnesį VDA lankėsi tarptautiniai ekspertai, kurie perskaitė mūsų parengtą savianalizės suvestinės dokumentą, susitiko su VDA ir Doktorantūros skyriaus bendruomenės nariais bei atliko tarptautinį vertinimą. Vertinimą organizavo Lietuvos mokslo taryba. Galutinės išvados skelbia, kad VDA meno doktorantūros dailės ir dizaino krypties programos yra "aukščiausio nacionalinio lygio, stiprios tarptautiniu mastu".

Lyginant su paskutiniu vertinimu 2017 metais pastaruosius penkerius metus meno doktorantūros rodikliai pagerėjo. Daugiau https://www.vda.lt/lt/apie-vda/studiju-kokybe/doktoranturos-vertinimo-duomenys

Dėkojame savinanalizės suvestinės darbo grupės vadovui Vytautui Michelkevičiui, koordinatorei Alfredai Pilitauskaitei, dailės ir dizaino doktorantūros komitetų nariams ir visiems prisidėjusiems prie savianalizės.

Tarptautinę ekspertų grupę sudarė:

Vardas, pavardė

Pagrindinė darbo vieta
Saulius Valius UAB „Ekspobalta“ (grupės vadovas)
Gabrielius Alekna Bruklino koledžas – Niujorko miesto universitetas (angl. Brooklyn College – City University of New York (CUNY))
Ina Pukelytė Vytauto Didžiojo universitetas
Kristupas Sabolius Vilniaus universitetas
Egidijus Stancikas Nacionalinis Kauno dramos teatras
Skaidra Trilupaitytė Lietuvos kultūros tyrimų institutas
Gediminas Urbonas Masačusetso technologijos institutas (angl. Massachusetts Institute of Technology)