#SUTIKITUS - tai interviu serija su buvusiais ir esamais VDA Kauno fakulteto studentais ir dėstytojais apie jų studijas, meną ir gyvenimo pasirinkimus. Kviečiame susipažinti!

Gertrūda Rumzytė I Pokalbis apie Tekstilės meno ir medijų studijas.
Gertrūda Rumzytė – Tekstilės meno ir medijų programos VDA Kauno fakultete magistrantė, tarptautinių parodų ir konferencijų dalyvė. 


Mantas Valentukonis  I Pokalbis apie Tapybos studijas.
Mantas Valentukonis – Tapybos katedros VDA Kauno fakultete ketvirtakursis, „Jaunojo tapytojo prizo 2022“ finalistas ir ketvirtosios Alytaus jaunųjų kūrėjų bienalės laureatas.


Paulius Stainys I Pokalbis apie Architektūros studijas.
Paulius Stainys - architektūros programos VDA Kauno fakultete ketvirtakursis. Laiku po studijų Paulius taip pat yra aktyviai įsitraukęs į bendruomeninę veiklą, jau antrus metus pirmininkauja VDA Kauno studentų atstovybei, su kuria kartu organizuoja įvairius fakulteto renginius, vakarinius piešimus, atstovauja studentų interesus. 


Andrejus Repovas I Pokalbis apie Grafinio dizaino studijas.
Andrejus Repovas baigė Grafinio dizaino bakalauro ir magistro studijas VDA Kauno fakultete 2012 metais. Šiuo metu dirba dėstytoju Grafinio dizaino katedroje.


Tadas Vosylius I Pokalbis apie Skulptūros studijas (dabar 3D meno objektai: stiklas, skulptūra, keramika).
Tadas Vosylius baigė bakalauro ir magistro studijas Skulptūros katedroje VDA Kauno fakultete 2005 m. Šiuo metu dirba dėstytoju, yra 3D meno objektų: stiklo, skulptūros, keramikos studijų programos vadovas. 


Donatas Inis I Pokalbis apie Tapybos studijas.
Donatas Inis baigė bakalauro ir magistro studijas Tapybos katedroje, VDA Kauno fakultete 2017 m. Šiuo metu dirba dėstytoju, yra Piešimo studijos vadovas, Klasikinio realizmo ateljė įkūrėjas.


Laura Rainė I Pokalbis apie Skulptūros studijas (dabar 3D meno objektai: stiklas, skulptūra, keramika).
Laura Rainė baigė bakalauro ir magistro studijas Skulptūros katedroje, VDA Kauno fakultete 2015 m. Šiuo metu dirba dėstytoja.


Miglė Ceinorytė I Pokalbis apie Taikomąją grafiką.
Miglė Ceinorytė baigė Grafikos bakalauro ir magistro studijas VDA Vilniaus ir Kauno fakultetuose 2019 m. Šiuo metu dirba dėstytoja.


Paulius Rainys I Pokalbis apie Stiklo meną ir dizainą (dabar 3D meno objektai: stiklas, skulptūra, keramika).
Paulius Rainys baigė Stiklo meno ir dizaino bakalauro ir magistro studijas VDA Kauno fakultete 2015 metais.


Vaidas Naginionis | Pokalbis apie Taikomosios grafikos studijas.
Vaidas Naginionis baigė Taikomosios grafikos bakalauro ir magistro studijas VDA Kauno fakultete 2010 metais. Šiuo metu dirba dėstytoju Taikomosios grafikos studijų programoje, yra Grafikos katedros vedėjas.


Mindaugas Butvila | Pokalbis apie Architektūrą.
Mindaugas Butvila baigė Architektūros bakalauro ir magistro studijas VDA Kauno fakultete 2008 m. Šiuo metu dirba dėstytoju Architektūros katedroje, yra VDA Dizaino inovacijų centro projektų vadovas Kaune.


Vaidas Byla | Pokalbis apie Dizainą.
Vaidas Byla baigė Dizaino bakalauro ir magistro studijas VDA Kauno fakultete 2020 m. Šiuo metu dirba reklamos agentūroje, laisvalaikiu kuria industrinio dizaino projektus.