Kontaktai

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas Muitinės g. 4, LT-44280 Kaunas 

Administracija                          
Bendroji  informacija   Tel: (8 37) 222 577 kaunofakultetas@vda.lt
Dekanas prof. Jonas Audėjaitis jonas.audejaitis@vda.lt
Administratorė Ilona Ellen Askey      +370 618 14 905 ilona-ellen.askey@vda.lt
Prodekanė Inara Klimienė    +370 682 23 203 inara.klimiene@vda.lt
Dekano pavaduotoja personalui Dalia Vilimavičienė   Tel.: (8 37) 222 415,      +370 625 12 814 dalia.vilimaviciene@vda.lt
Ūkio skyriaus vadovas Antanas Ivanauskas    Tel.: (837) 209 983,       +370 685 00 521 antanas.ivanauskas@vda.lt
Komunikacijos specialistė Saulė Baltutytė      +370 618 37 109  saule.baltutyte@vda.lt
Projektų vadovė – koordinatorė Neringa Grigarienė      +370 614 73 654 neringa.grigariene@vda.lt
Studijų skyrius    
Bendroji informacija   Tel.: (8 37) 320 093,       +370 614 52 893 studijos.kf@vda.lt
Administratorė Jolita Leščinskaitė jolita.lescinskaite@vda.lt
Biblioteka

 

 
Bendroji informacija Tel.: (8 37) 249 140 biblioteka.kf@vda.lt
Bibliotekos vedėja Valentina Grinevičienė valentina.grineviciene@vda.lt
Galerija    
Galerijos koordinatorė Karolina Latvytė-Bibiano +370 665 15 984      karolina.latvyte-bibiano@vda.lt
Studentų atstovybė    
Bendroji informacija    +370 603 53 303 sa.kf@vda.lt
Pirmininkas Deimantas Mackevičius deimantas.mackevicius@vda.lt 
3D meno objektų: stiklo skulptūros, keramikos programa  
Bendroji informacija    +370 684 71 317 3d.kf@vda.lt
Koordinatorė Giedrė Kriaučionytė giedre.kriaucionyte@vda.lt
Studijų programos vadovas doc. Tadas Vosylius   tadas.vosylius@vda.lt
Profesorius  Valmantas Gutauskas   valmantas.gutauskas@vda.lt
Docentas Remigijus Sederevičius   remigijus.sederevicius@vda.lt
Profesorius Alfonsas Vaura   alfonsas.vaura@vda.lt
Architektūros katedra  
Bendroji informacija   +370 661 62 171

architektura.kf@vda.ltinterjero.dizainas.kf@vda.lt  

Koordinatorė Ieva Žekevičiūtė ieva.zekeviciute@vda.lt
Vedėjas doc. Rimantas Giedraitis   rimantas.giedraitis@vda.lt
Dizaino katedra  

 

Bendroji informacija +370 615 57 690

dizainas.kf@vda.ltgrafinis.dizainas.kf@vda.lt 

Koordinatorė Vaida Tamoševičiūtė vaida.tamoseviciute@vda.lt
Vedėjas prof. Virgilijus Trakimavičius   virgilijus.trakimavicius@vda.lt
Grafikos katedra  
Bendroji informacija    +370 608 27 280 grafika.kf@vda.lt
Koordinatorė Deimantė Kalasūnaitė deimante.kalasunaite@vda.lt
Vedėjas doc. Vaidas Naginionis   vaidas.naginionis@vda.lt
Tekstilės ir mados programa  
Bendroji informacija   +370 682 55 230 tekstile.kf@vda.lt
Studijų programos vadovė doc. Rita Kaupelienė rita.kaupeliene@vda.lt
Koordinatorė Giedrė Kriaučionytė   giedre.kriaucionyte@vda.lt
Tapybos katedra  
Bendroji informacija   +370 610 23 829 tapyba.kf@vda.lt
Vedėja prof. Aušra Vaitkūnienė ausra.vaitkuniene@vda.lt
Koordinatorius Darius Rakauskas   darius.rakauskas@vda.lt
Humanitarinių mokslų katedra  
 
Bendroji informacija   +370 615 77 420 teoretikai.kf@vda.lt
Koordinatorė Greta Keraminė greta.keramine@vda.lt 
Vedėja doc. dr. Vaida Almonaitytė – Navickienė   vaida.navickiene@vda.lt
Piešimo studija  
Bendroji informacija   piesimas.kf@vda.lt
Vadovas lekt. Donatas Inis   donatas.inis@vda.lt
Koordinatorius Vytautas Simanaitis   vytautas.simanaitis@vda.lt
Atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykla, Kauno skyrius  
 

Prodekanė Inara Klimienė    +370 682 23 203 inara.klimiene@vda.lt