• Naujienlaiškis
 •  „Covid-19“ virusas ne tik daro poveikį žmonių sveikatai, bet vyriausybėms, bendruomenėms ir žmonėms kelia daugybę iššūkių, kurie iki šiol yra iš esmės neišspręsti. Deja, tai sumenkina sveikatos priežiūros institucijų galimybes kontroliuoti viruso plitimą.

  „Global Grand Sow” kviečia visų šalių ir universitetų įvairių disciplinų studentus, absolventus ir dėstytojus teikti pasiūlymus įkalinančio „Covid-19“ viruso klausimais.

  • Pasiūlymuose turi būti nustatyta ir išspręsta su COVID-19 susijusi kritinė problema, kuri gali apimti įvairius aspektus: nuo namų karantino iki viešųjų erdvių deaktyvavimo,  patobulintus pacientų patikrinimo metodus bei statistinius ligos prognozavimo modelius.
  • Pateiktus pasiūlymus vertins sveikatos, inovacijų ir technologijų ekspertų grupė, o atrinkti geriausi pasiūlymai bus finansuojami, kad būtų galima pradėti masinę gamybą ir platinimą.
  • Visų atrinktų idėjų autoriams bus suteiktas akademinis apdovanojimas - stipendija (padengianti metinį studento mokestį už mokslą arba suteikiama lygiavertė mokslinio tyrimo stipendija atrinkto dėstytojo katedrai).

  Paraiškų laukiama nuo kovo 16 d. iki balandžio 2 d.

  Su išrinktų pasiūlymų autoriais bus susisiekta iki balandžio 16 d.

  Daugiau informacijos: https://www.globalgradshow.com/covid-19/

  https://www.facebook.com/globalgradshow/videos/640693756662931/

  Foto: „Sterilux“, kurį „Global Grad Show“ pristatė Jordane Vernet iš ECAL, naudoja UV spindulius, kad sterilizuotų medicinos įrangą.