• Naujienlaiškis
 • Stipendija mokslininkams ir tyrėjams į JAV

  Baltijos-Amerikos Laisvės fondas laukia paraiškų į BAFF Tyrėjų stipendijos programą. Stipendija suteikiama mokslininkams ir tyrėjams, kurie kartu su partneriais Jungtinėse Amerikos Valstijose, norėtų atlikti mokslinį tyrimą ar projektą.

  Paraiškos į šią programą priimamos iki kovo 31 d.

  Turite puikią mokslinę idėją, planuojate mokslinį tyrimą, turite partnerius Jungtinėse Valstijose, bet neturite finansavimo? Per aštuonerius veiklos metus BAFF jau finansavo daugiau nei dvidešimt mokslinių tyrimų projektų iš Lietuvos. Lietuvos mokslininkai atlikto tyrimus įvairiausiose srityse –puslaidininkių fizikos, medicinos, ekonomikos, politikos mokslų, istorijos, teisės ir kitose.


  Kviečiame Lietuvos mokslininkus ir tyrėjus nepraleisti puikios progos ir pasinaudoti galimybe savo mokslinius projektus įgyvendinti partnerių Jungtinėse Valstijose universitetuose, laboratorijose ar tyrimų centruose.
  BAFF suteikia iki 60,000 JAV dolerių stipendiją per metus.


  Stipendija leidžia mokslo darbuotojams pasiimti šeimos narius, dalyvauti dvejose mokslinėse konferencijose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Programa gali trukti nuo pusės metų iki vienerių metų. Konkursai į šią programą vyksta du kartus per metus – pavasarį ir rudenį.


  Išsamią informaciją apie programą ir konkurso sąlygas rasite čia.