LKT primena projektų įgyvendinimo terminus

Šiuo metu Lietuvos kultūros tarybos ekspertai atlieka antrojo finansavimo etapo paraiškų vertinimą, o administracija baigė pirmojo finansavimo etapo sutarčių pasirašymą. Pirmuoju kultūros projektų finansavimo etapu buvo finansuotos 1156 įvairių organizacijų iniciatyvos. Tai yra 9 proc. daugiau nei prieš metus. Todėl norėtume atkreipti finansuotų projektų vykdytojų dėmesį į projektų įgyvendinimo terminus, paskatinti veiklas planuoti ir įgyvendinti atsižvelgiant į finansavimo sutartyse numatytas sąlygas ir terminus. 

Vienas pagrindinių iš jų – projekto įgyvendinimo laikotarpis (jį projektų vykdytojai nusimato patys ir nurodo dar teikdami paraišką), pagal kurį numatomi ir kiti galutiniai terminai:

  • bet kokie projekto veiklų, terminų, dalyvių ir kt. projekto pakeitimai turi būti suderinti su Lietuvos kultūros taryba, o prašymai šiems pakeitimams atlikti pateikti raštu iki paskutinės sutartyje numatytos projekto įgyvendinimo dienos, bet ne vėliau kaip iki gruodžio 1 d.
  • prašymus perkelti projekto veiklas į kitus metus ir projektą įgyvendinti etapais taip pat galima pateikti ne vėliau kaip iki paskutinės sutartyje numatytos projekto įgyvendinimo dienos, bet ne vėliau kaip iki gruodžio 1 d.; 
  • ataskaitos už įgyvendintus projektus Lietuvos kultūros tarybai turi būti pateikiamos per 10 darbo dienų (maždaug per 2 savaites) nuo sutartyje numatyto projekto įgyvendinimo termino pabaigos, bet ne vėliau kaip iki gruodžio 31 dienos*.

Kilus klausimams ar susidūrus su nesklandumais įgyvendinant projektus, kviečiame nedelsiant kreiptis į Lietuvos kultūros tarybos meno sričių ir kultūros programų kuratores, kurios padės atrasti geriausius sprendimus ir paaiškins kokios procedūros reikalingos konkrečiais atvejais. Savo veikloje vadovaujamės pasitikėjimo principu, tad tikime, kad glaudus bendradarbiavimas gali prisidėti prie sklandaus kultūros projektų įgyvendinimo. 

Visą informaciją apie skelbiamus konkursus ir finansavimo sąlygas rasite www.ltkt.lt, o jei norite pirmieji gauti Lietuvos kultūros tarybos naujienas, kviečiame užsisakyti mūsų naujienlaiškį ar sekti Lietuvos kultūros tarybos puslapį socialiniame tinkle „Facebook“.