Nidos meno kolonijos rezidentų parodos ir edukacija

Nidos meno kolonijos rezidentų parodos ir edukacija

Projekto būsena Įgyvendinama
Skirtas finansavimas 12 200,00
Atsakingas asmuo Indrė Liškauskaitė
Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė 2019-01-15 - 2019-12-15
Projekto portfelis Meno projektų portfelis

Projektas "Nidos meno kolonijos rezidentų paroda ir edukacija" yra skirtas skatinti jaunųjų menininkų profesionalią kūrybinę veiklą parodose bei organizuoti edukacines dirbtuves bendradarbiaujant su kultūros ir švietimo įstaigomis.

Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija yra tarptautinis meno, edukacijos ir rezidencijų centras, turintis ilgametę patirtį rengiant meninius, kultūrinius ir edukacinius projektus. Per metus Nidos meno kolonijoje reziduoja ir kuria apie 50 profesionalių menininkų iš įvairių šalių. Šis projektas perkelia NMK reziduojančių menininkų veiklas už kolonijos ribų, taip prisidendant prie šiuolaikinio meno Lietuvoje populiarinimo ir auditorijų plėtimo.

Projekto tikslas - surengti parodų bei edukacinių užsiėmimų ciklą, pristatantį Nidos meno kolonijos rezidentų meninius projektus; įtraukti profesionalių menininkų kūrybines praktikas į vaikų ir jaunimo edukaciją; padidinti kultūrinės veiklos pasiūlą Neringoje ne sezono metu, skatinti įvairaus amžiaus žmones domėtis kultūra ir šiuolaikiniu menu.