Dizaino kūrybinės dirbtuvės "New Idea 2019"

Projekto būsena Įgyvendinama
Skirtas finansavimas 8 200,00
Atsakingas asmuo Andrejus Repovas
Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė 2019-04-01 - 2019-12-30
Projekto portfelis Meno projektų portfelis

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas, kuriose jaunieji menininkai, naudodamiesi inovatyvia italų mentorių siūloma metodika, sukurtų ir įgyvendintų tikrus verslininkų užsakymus, išmoktų tinkamai reprezentuoti savo kūrybą užsakovams ir sugebėtų „parduoti“ savo kūrybą.

Uždaviniai ir veiklos:
1. Kartu su jaunimu, pripažintais užsienio ir Lietuvos dizaineriais bei verslininkais suplanuoti ir įgyvendinti tarptautines kūrybines dirbtuves, kuriose jaunieji menininkai ir dizaineriai gautų specifinių koncentruotų žinių apie kūrybinių industrijų ir verslo sąsajas ir per labai trumpą laiką sugebėtų įgyvendinti verslininkų užsakymus. 
2. Sukurtus rezultatus kartu su jaunimu pristatyti užsakovams ir verslo atstovams kūrybinių dirbtuvių uždarymo dieną;
3. Kūrybinių dirbtuvių metų kaupti dokumentinę medžiagą ir parengti fotografijų galeriją bei video (iki 5 min), tinkamą viešinimui verslo atstovams ir visiems dalyviams.
4. Kūrybiškiausias jaunųjų kūrėjų ir dizainerių idėjas adaptuoti jau sukurtai e-parodų erdvei: www.newidea.lt. 
5. Išversti e-parodos informaciją į aktualiausias dizaino tarptautinei plėtrai užsienio kalbas – anglų ir italų.

Projekto rezultatas – pagal suformuotus verslininkų užsakymus sukurti dizaino projektai, kurie vėliau galėtų būti realizuoti. 

„NewIDeA 2019“ teminė ašis – natūralios medžiagos dizaine nuo medienos iki popieriaus ir nestandartinės jų panaudojimo galimybės.