Bauhauzo idėjos. Istorija ir šiandienos kontekstai

Bauhauzo idėjos. Istorija ir šiandienos kontekstai

Projekto būsena Užbaigta
Skirtas finansavimas 3 833,00
Atsakingas asmuo Rūta Jakštonienė
Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė 2019-01-15 - 2019-05-25
Projekto portfelis Meno projektų portfelis

APIE PROJEKTĄ

Ciklas renginių, skirtų Bauhauzo 100 m. jubiliejui paminėti. Kūrybinių susitikimų su profesionaliais dizaino praktikais, teoretikais,  meno istorikais metu supažindinti kuo platesnę visuomenę su Bauhauzo- fenomenalios, daugialypės dizaino mokyklos, sintezavusios vizualųjį ir taikomąjį meną, architektūrą ir dizainą, šokį, teatrą istorija, palikimu, šiandienos kontekstais. Tarptautinio projekto „BAUHAUZO idėjos. Istorija ir šiandienos kontekstai“ metu vyksiančiose paskaitose, kūrybinėse dirbtuvėse Klaipėdoje bus pristatoma Bauhauzo meno mokyklos istorija, jos veiklos, žymiausi kūrėjai, siekiant kad visuomenė turėtų galimybes susidaryti įvaizdį ar praplėsti turėtą suvokimą apie XXa. vaizduojamojo ir taikomojo meno ir dizaino sintezės fenomeną – Bauhauzo judėjimą.

TIKSLAS

Organizuoti ciklą kultūros/edukacinių teorinių bei praktinių renginių, skirtų Bauhauzo mokyklos 100m. jubiliejui minėti.

TIKSLINĖ GRUPĖ

Įvairaus amžiaus asmenys įsitrauks dalyvaudami teoriniuose ir praktiniuose kūrybiniuose užsiėmimuose. Projekto metu bus organizuojami kūrybiniai (teoriniai ir praktiniai) užsiėmimai, veiks trumpalaikė (1savaitės trukmės) dizaino laboratorija, vyks projekto metu dalyvavusiųjų kartu su  dirbtuvių vedėjais atliktų kūrybinių darbų  pristatymas.