Tarptautinė mokslinė – praktinė dailės terapijos konferencija „Taškas, linija, spalva' 2024“

Dailės terapeutų draugija „TerapiArta“ drauge su Lietuvos sveikatos mokslo universitetu ir Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetu kviečia į tarptautinę mokslinę bei praktinę konferenciją „Taškas, linija, spalva‘ 2024“, kuri vyks 2024 m. gegužės mėn. 28 d., 9:00 – 17:00, nuotoliu platformoje Teams. Konferencijoje pranešimus skaitys ilgametę darbo patirtį turintys dailės terapeutai iš Lietuvos, su išskirtiniais pranešimais dalyvaus viešnios iš Italijos, Izraelio ir Lenkijos. Konferencijos metu bus pranešimų apie EMDR taikymą dailės terapijoje, lėlių kūrimo technikas, simbolio dailės terapijoje reikšmes ir kitas programoje išvardintas temas, dailės terapijos metodus. Drauge bus pristatomi ir atvejai su įvairiomis klientų grupėmis.

Konferencijos pranešimai bus praturtinti dailės terapijos praktika, tad organizatoriai kviečia pasiruošti keletą mėgstamų dailės priemonių.

Konferencija skirta dailės terapeutams, gydytojams, sveikatos priežiūros specialistams, besidomintiems dailės terapija, psichologams, psichoterapeutams, slaugytojams, ergoterapeutams, kineziterapeutams, visuomenės sveikatos specialistams, pedagogams, socialiniams darbuotojams, menotyrininkams ir menininkams.

Dalyviams pageidaujant, bus išduodami 8 val. pažymėjimai, registruoti MEDAS.

Užsiregistravusiems ir sumokėjusiems, prisijungimo nuoroda bus išsiųsta dieną prieš renginį.

REGISTRACIJA

Konferencijos registracijos mokestis:
LSMU ir VDA magistro studijų programos „Dailės terapija“ studentams – nemokamai;
„TerapiArta“ nariams – 15 Eur;
Visiems kitiems – 20 Eur;
Papildomai: 5 Eur už MEDAS pažymėjimą (mokama pagal poreikį). 

Rekvizitai mokėjimui:
Dailės terapijos draugija „TerapiArta“
Įmonės kodas: 306067756
Sąskaitos Nr. LT85 7300 0101 7207 1773
Mokėjimo paskirtis: dalyvio Vardas, Pavardė, konf. „Taškas, linija, spalva‘ 2024“ mokestis ir MEDAS paž., jei reikalingas.

Pasiteiravimui: +37065290466
terapiarta@gmail.com