Balandžio 11 dieną Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete (VDA KF) vyko architektūros kūrybinės dirbtuvės „Urbanistinis parkas“. Čia dalyvavo 10-12 klasių moksleiviai, kurie grupėse atliko kompozinius darbus vadovaudamiesi šviesos ir šėšėlio principais: savo sukurtus maketus išbandė pritaikydami skirtingus apšvietimo kampus. 

VDA KF Architektūros katedros vedėjas ir vienas iš „Urbanistinio parko“ kūrybinių dirbtuvių organizatorius Edmundas Jackus teigia, jog tai jau ne pirmosios kūrybinės dirbtuvės, skirtos sužadinti moksleivių susidomėjimą architektūra. 

„Mūsų architektūros katedra tokias kūrybines dirbtuves organizuoja tam, kad leistume jaunimui save išbandyti tiek kūrybinėje plotmėje, tiek dirbant komandinį darbą. Architektūroje reikia gebėti susitarti tarpusavyje, o savo konkrečius pasiūlymus pateikti aiškiai, struktūruotai ir argumentuotai. Visą tai ir stengiamės ugdyti jaunuose žmonėse, kurie dalyvauja mūsų užsiėmimuose“, - po kūrybinių dirbtuvių kalbėjo E. Jackus.

Anot jo, kūrybinėse dirbtuvėse moksleiviai gali atrasti save ir galbūt ateityje pasirinkti architekto kelią. 


Moksleiviai dalyvavę dirbtuvėse:

Klaudija Kareckaitė 
Roberta Einorytė 
Augustinas Žaromskis 
Paulius Stainys
Dovilė Matulaitytė 
Gustas Juška 
Liucija Rutkauskaitė 
Aistė Žobaitė 
Giedrė Žičkevičiūtė 
Rugilė Stankūnaitė


Sekite Edukacinės dirbtuvės VDA Kaunas puslapį feisbuke ir nepraleiskite progos pirmieji sužinoti apie artėjančius įvykius.