Paruošiamųjų dailės kursų programos

Paruošiamieji dailės kursai skirti pasiruošti stojamiesiems egzaminams į dailės, dizaino ar architektūros studijas. Kursai vyksta nuo spalio mėn. iki gegužės mėn.

Kursai prasideda nuo SPALIO 2 D.

Architektūros ir interjero dizaino kompozicijos programa       

Projektavimo ir kompozicijos pagrindai. Skirta pasiruošti stojamiesiems egzaminams į architektūros ir interjero dizaino studijų programas.

Kompozicijos pagrindai

Kompozicijos pagrindai, kompozicijos dėsnių taikymas praktinėje kūrybinėje veikloje. Skirta pasiruošti stojamiesiems egzaminams į architektūros, dizaino ar dailės studijų kryptis programas.

Grafikos kompozicijos
programa

Grafikos kompozicijos pagrindai. Skirta pasiruošti stojamiesiems egzaminams į taikomosios grafikos studijų programą.

Grafinio dizaino ir dizaino kompozicijos
programa

Dvimatės kompozicijos, spalvotyros ir tipografikos pagrindai. Skirta pasiruošti stojamiesiems egzaminams į grafinio dizaino ir dizaino studijų programas.

Piešimo programa

Geometrinių formų, daiktų ir daiktinių pastatymų piešimas, anatominio piešimo, gipsinės galvos ir jos detalių piešimas, žmogaus, sudėtingų erdvinių-apimtinių objektų bei interjero ir eksterjero piešimas. Skirta pasiruošti stojamiesiems egzaminams į architektūros, dizaino ar dailės studijų krypties programas.

Tapybos programa I

Tapybos programa II

Tapybos pagrindai kompozicija. Etiudų, natiurmortų, portretų ir peizažų tapymas. Skirta pasiruošti stojamiesiems egzaminams į dailės studijų krypties programas. 

Tekstilė ir mada 

Skirta pasiruošti stojamajam egzaminui į Tekstilė ir mada studijų programą.