Nuo gegužės 18 d. Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto foje veikia VDA Kauno fakulteto Tapybos katedros I, II ir III kursų studentų paroda „Įveidrodinimas“.

 

Įveidrodinimas – yra tai, apie ką reikia kalbėti šiuo metu. Ir šioje vietoje. Pasikeitus būties sąlygoms, apribojus ir iki būtiniausio minimumo sumažinus gyvybinę erdvę ar taip pat sumažėjo ir mūsų vidinė erdvė? To siūlo paklausti parodos organizatoriai – VDA Kauno fakulteto Tapybos katedra.

Veidrodis ir autoportretas. Veidrodis atspindi mūsų išorę, autoportretas   vidų. Bet kartais mes žiūrime į veidrodį, o matome tai, ką norime matyti. Veidrodis tampa matiniu ekranu, aklu sidabriniu rūku į kurį projektuojame savo iliuzijas... Tapant autoportretą ne visada pavaizduoji tai, ką nori parodyti. Labai dažnai už kampo tūnantis šešėlis pasirodo pačiu netikėčiausiu momentu ir sudeda paveiksle esminius akcentus, akimirksniu perkeisdamas kūrinio esmę ir atskleidamas tai, ko mes ne tik nesiruošėme rodyti, bet net ir neįsivaizdavome, kad taip yra.

Parodos organizatoriai

Dalyviai: Aušrinė Kristina Jakubonytė, Pijus Firsunin, Mačiulaitytė Giedrė, Paškevičius Klaidas, Petkevičiūtė Deimantė, Benjaminas Ančeris, Kalvaitytė Matilda, Stasaitytė Raminta, Danielė Vrubel, Rita Rimšienė, Rūta Levulienė, Eglė Marcinkevičiūtė.

Facebook įvykis

Paroda veiks iki liepos 1 d. VDA Kauno fakulteto fojė, Muitinės g. 4, Kaunas.

Parodą lankyti galima iki 2 asmenų grupei I-V, 8-17 val.