• Naujienlaiškis
  • Architektūra | Vientisosios studijos | Vilnius

    Architektūros katedros dėstytojai

    Katedros vedėjas
    profesorius Marius Pranas Šaliamoras
    +370 687 19229 mariussal@gmail.com
    Profesorius Jūras Balkevičius +370 686 69902 jurasbal@gmail.com
    Lektorius Aurimas Syrusas +370 685 25440 syrusas@gmail.com
    Docentas
    techn. m. dr. Gintaras  Jankauskas

    +370 688 71950

    Gintaraspro@gmail.com
    Profesorius
    hum. m. dr. Tomas Grunskis
    +370 686 09757 grunskis@gmail.com
    Docentas Romualdas  Kučinskas +370 672 00253 romualdas.kucinskas@vda.lt
    Docentas Vytenis  Gerliakas +370 687 34517 vytenis@eventuspro.lt
    Docentas Eduardas Lozuraitis +370 686 52389 elozuraitis@gmail.com
    Docentė Aušra Siaurusaitytė Nekrošienė +370 699 79147 ausra.siaurusaityte@gmail.com
    Docentas Artūras Burba +370 698 01482 artasarchi@hotmail.com
    Lektorė Dalia Rudokienė +370 610 64494 dalia.rudokiene@vda.lt
    Lektorius Henrikas Štaudė +370 698 46864 staude@archartele.lt
    Lektorius Sigitas Sparnaitis +370 659 98000 sparnaitis@eventuspro.lt
    Lektorius Arūnas Žiūkas +370 650 47400 arunas.ziukas@gmail.com

    Asistentas Romas Viešchnickas

    +370 687 25248 r.vieschnickas@gmail.com
    Profesorius Giedrius Kazimierėnas +370 652 71244 ofortas@gmail.com
    Lektorius  hum. m. dr. Algimantas Mačiulis +370 620 31354 algimantasmaciulis@yahoo.com

    Kviestiniai dėstytojai ir architektai

    Lektorė Vidutė Povilauskaitė +370 699 95085 vidute@pri.lt
    Docentas Daniel Kohler, IOUD (Austrija) 0043 650 7717651 daniel@lab-eds.org, http://www.ioud.org
    Bernardas Bagdanavičius (Jungtinė karalystė)   http://www.pogopartners.com

    Lektorius Gediminas Kirdeikis (Sweden)

    +370 610 16140 gkirdeikis@gmail.com
    Lektorius  Petras Vestartas (Danija) +370 673 71989 petrasvestartas@gmail.com