Balandžio 7 dieną Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto menininkai - dėstytojai ir studentai rinkosi kitapus ekranų papasakoti apie studijas ir studentišką gyvenimą Akademijoje.

Dalijamės visų 8 bakalauro studijų programų VDA Kauno fakultete pristatymų vaizdo įrašais:

4D meno objektai - išskirtinė studijų programa, savyje talpina tris specializacijas: keramiką, stiklą, skulptūrą. Ką veikia studentai - pasakoja dėstytojas lekt. Paulius Rainys.

Architektūra - tai penkių metų trukmės studijų programa, apjungianti bakalauro ir magistro programas. Ką, kaip ir kiek mokosi būsimieji architektai - pasakoja IV kurso studentai Evelina Simokaitytė ir Mykolas Deveikis. 

Dizainas - studentai skatinami kūrybiškai mąstyti, įgyvendinant tiek šiuolaikinius objektus, tiek ateities produktų idėjas. Savo studijų laikus prisimena Dizaino absolventė, dabartinė dėstytoja lekt. Aistė Bankauskaitė.

Grafinis dizainas - studijuojamos vizualaus identiteto ir ženklodaros, spaudos leidinių, pakuočių ir reklamos dizaino žinios bei jų adaptavimas praktikoje. Apie studijas iš užkulisių pusės pasakoja Grafinio dizaino absolventas, dabartinis dėstytojas asist. Julius Guzaitis.

Interjero dizainas - specialybė, kurioje menas persipina su technologijomis ir psichologija. Apie architektūrai giminingą studijų programą pasakoja dėstytojas doc. Tomas Kuleša.

Taikomoji grafika - studentų asmeninės idėjos vystomos 4 srityse - iliustracija, komiksas, tradicinė grafika ir fotografija. Apie studentams suteikiamas žinias pasakoja dėstytojas doc. Vaidas Naginionis.

Tapyba - studijuojama senoji tradicinė tapyba, per savo ir aplinkos tyrinėjimą ieškoma modernių tapybos formų. Apie studijas ir studentų parodas bei projektus pasakoja dėstytojai lekt. Petras Lincevičius ir lekt. Andrius Zakarauskas.

Tekstilės menas ir medijos - studijuojant tyrinėjamos trys pagrindinės kryptys: tekstilė aprangai, tekstilė aplinkai, tekstilė asmenybei. Apie studijas ir kūrybinį darbą pasakoja dėstytojos doc. Monikos Žaltauskaitės Grašienės ir III kurso studentės Getrūdos Rumzytės duetas.