GALERIJOS INFORMACIJA PARODŲ RENGĖJAMS

APIE GALERIJĄ IR JOS KRYPTĮ

Artifex yra Vilniaus dailės akademijos tekstilės galerija, kurioje eksponuojamos akademijos dėstytojų, studentų bei svečių iš viso pasaulio darbų individualios ir kolektyvinės parodos, bendri projektai. Galerija yra atvira tiek konceptualiai, tiek ir į meninę techniką orientuotai kūrybai. Svarbiausias Artifex dėmesio objektas yra medžiagiškumas, suprantamas visomis refleksyviosiomis ir fizinėmis prasmėmis. Galeriją domina meniniai projektai, skirtingais būdais - nuo garsų iki audinių, nuo objektų iki tekstų, nuo minties iki veiksmo - nagrinėjantys šią temą. Tokiu būdu ji siekia iš naujo perartikuliuoti tekstilės meną kūrybiškais ir netikėtais būdais bei nuolatos kintančiomis aplinkybėmis. Pirmenybė teikiama tekstilės meno ir dizaino projektams. 

PARAIŠKŲ TEIKIMO TERMINAI 

Dėmesio! Сovid-19 truputėlį pakoregavo mūsų planus. Pasislinkus parodų grafikui paraiškų 2022 m. parodoms (balandis-gruodis) lauksime nuo 2021 m. rugsėjo 27 d. iki lapkričio 14 d. Paraiškas atrinks galerijos taryba ir iki 2021 lapkričio 30 d. visiems atsakysime.  

Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai ir suderinsime visas smulkmenas.

EKSPOZICIJOS KAINA* 

Visiems pageidaujantiems rengti parodas VDA tekstilės galerijoje ARTIFEX yra taikomas eksploatacinių išlaidų mokestis (vienos savaitės įkainis 150 Eur (su PVM).

* Ar Jums reikės mokėti už ekspoziciją galite pasiteirauti galerijos darbuotojų: VDA bendruomenės nariams: VDA dėstytojams, visų pakopų studentams, alumnams (iki 2 metų po VDA baigimo) ekspozicinė erdvė yra suteikiama NEMOKAMAI! Galerija taip pat pasilieka teisę netaikyti mokesčio galerijos iniciatyva kviečiamiems menininkams.

 PARODOS VDA TEKSTILĖS GALERIJOJE “ARTIFEX” PARAIŠKA:

įkelti
įkelti