• Naujienlaiškis
 • Kviečiame teikti paraiškas 2021 m. (balandis-gruodis) parodoms VDA tekstilės galerijoje Artifex!

  GALERIJOS INFORMACIJA PARODŲ RENGĖJAMS

  APIE GALERIJĄ IR JOS KRYPTĮ

  Artifex yra Vilniaus dailės akademijos tekstilės galerija, kurioje eksponuojamos akademijos dėstytojų, studentų bei svečių iš viso pasaulio darbų individualios ir kolektyvinės parodos, bendri projektai. Galerija yra atvira tiek konceptualiai, tiek ir į meninę techniką orientuotai kūrybai. Svarbiausias Artifex dėmesio objektas yra medžiagiškumas, suprantamas visomis refleksyviosiomis ir fizinėmis prasmėmis. Galeriją domina meniniai projektai, skirtingais būdais - nuo garsų iki audinių, nuo objektų iki tekstų, nuo minties iki veiksmo - nagrinėjantys šią temą. Tokiu būdu ji siekia iš naujo perartikuliuoti tekstilės meną kūrybiškais ir netikėtais būdais bei nuolatos kintančiomis aplinkybėmis. Pirmenybė teikiama tekstilės meno ir dizaino projektams. 

  PARAIŠKŲ TEIKIMO TERMINAI 

  Dėmesio! Сovid-19 truputėlį pakoregavo ir paraiškų priėmimo terminus. Pasislinkus parodų grafikui paraiškų 2021 m. parodoms (balandis-gruodis) lauksime nuo 2020 m. lapkričio 1 d. - lapkričio 20 d. Atsakysime visiems iki gruodžio 20 d. 

  Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai ir suderinsime visas smulkmenas.

  EKSPOZICIJOS KAINA* 

  Visiems pageidaujantiems rengti parodas VDA tekstilės galerijoje ARTIFEX yra taikomas eksploatacinių išlaidų mokestis (vienos savaitės įkainis ≈ 100 Eur, (tiksli suma 82 Eur. + PVM = 99,22 Eur.).

  * Ar Jums reikės mokėti už ekspoziciją galite pasiteirauti galerijos darbuotojų: VDA bendruomenės nariams: VDA dėstytojams, visų pakopų studentams, alumnams (iki 2 metų po VDA baigimo) ekspozicinė erdvė yra suteikiama NEMOKAMAI! Galerija taip pat pasilieka teisę netaikyti mokesčio galerijos iniciatyva kviečiamiems menininkams.

   PARODOS VDA TEKSTILĖS GALERIJOJE “ARTIFEX” PARAIŠKA:

  įkelti
  įkelti