PARAIŠKŲ METAS! Vykstantis kvietimas: 2025-ųjų parodoms (balandis - gruodis) VDA galerijoje ARTIFEX. Paraiškos priimamos nuo 2024 m. birželio 28 iki rugpjūčio 25 d. 

GALERIJOS INFORMACIJA PARODŲ RENGĖJAMS

Artifex yra Vilniaus dailės akademijos tekstilės galerija, kurioje eksponuojamos akademijos dėstytojų, studentų bei svečių iš viso pasaulio darbų individualios ir kolektyvinės parodos, bendri projektai. Galerija yra atvira tiek konceptualiai, tiek ir į meninę techniką orientuotai kūrybai. Svarbiausias Artifex dėmesio objektas yra medžiagiškumas, suprantamas visomis refleksyviosiomis ir fizinėmis prasmėmis. Galeriją domina meniniai projektai, skirtingais būdais - nuo garsų iki audinių, nuo objektų iki tekstų, nuo minties iki veiksmo - nagrinėjantys šią temą. Tokiu būdu siekiame iš naujo perartikuliuoti tekstilės meną kūrybiškais ir netikėtais būdais bei nuolatos kintančiomis aplinkybėmis. Mums svarbus unikalus kūrėjo požiūris į medžiagą, eksperimentai, technikos….

Pirmenybė teikiama tekstilės meno ir dizaino projektams. 

PARAIŠKŲ TEIKIMO TERMINAI 

Kviečiame teikti paraiškas 2025 m. parodoms VDA galerijoje Artifex! Paraiškų laukiame iki rugpjūčio 25 d. Rezultatus paskelbsime kiekvienam asmeniškai iki 2024 m. rugsėjo 15 d.  
Paraiškas įvertina ir atrenka komisija. 

Su atrinktais dalyviais susisiekiame asmeniškai ir suderiname visas smulkmenas. 

Svarbu!  Pateikus paraišką, kompiuterio ekrane turi atsirasti pranešimas „Ačiū už paraišką! Mes su Jumis susisieksime.“ Jeigu per kelias dienas nuo paraiškos pateikimo negavote iš mūsų papildomo patvirtinimo elektroniniu paštu, kad Jūsų paraiška gauta - parašykite mums artifex@vda.lt – kartais dėl įvairių techninių nesklandumų Jūsų paraiška mūsų gali nepasiekti. 

EKSPOZICIJOS KAINA* 

Visiems pageidaujantiems rengti parodas VDA tekstilės galerijoje ARTIFEX yra taikomas eksploatacinių išlaidų mokestis (vienos savaitės įkainis 150 Eur (su PVM).

* Ar Jums reikės mokėti už ekspoziciją galite pasiteirauti galerijos darbuotojų: VDA bendruomenės nariams: VDA dėstytojams, visų pakopų studentams, alumnams (iki 2 metų po VDA baigimo) ekspozicinė erdvė yra suteikiama NEMOKAMAI! Galerija taip pat pasilieka teisę netaikyti mokesčio galerijos iniciatyva kviečiamiems menininkams.

FB/IG: @VDAARTIFEX , el. paštas:  artifex@vda.lt

PARODOS VDA GALERIJOJE “ARTIFEX” PARAIŠKA:

įkelti
įkelti