Tarptautiniai ryšiai

Mainų studijas AALTO Universitete Helsinkyje galėčiau įvardyti kaip vieną geriausių savo profesinių bei mokslinių patirčių, o pačią Suomiją - kaip vieną draugiškiausių šalių užsienio studentams, kurioje saugu bei gera studijuoti, kadangi Švietimas yra viena prioritetitinių šios valstybės sričių.

Nuo pat pirmos dienos AALTO Universitete pasijutau kaip pilnavertė šios įstaigos studentė, galinti naudotis visais jos privalumais - nuo įvairių laboratorijų iki konferencijų, seminarų dizaino studentams, galimybės rengti savo parodas, pristatyti savo darbus visuomenei, dirbti su realiais užsakovais ir gauti iš jų kritiką. Per keturis mainų programos mėnesius mokiausi 10 skirtingų dalykų ir to pasekoje išaugau profesiniame lygmenyje, keičiausi žiniomis su gabiausiais grafinio dizaino studentais iš viso pasaulio, sėmiausi patirties iš geriausių profesorių, dalyvavau įvairiose kūrybinėse dirbtuvės ir susipažiau su ateities dizaino sritimis. Mokyklos personalas žavėjo ne tik savo kompetencijomis, bet ir paslaugumu, draugiškumu. AALTO nuolat rengdavo įvairius renginius studentams, taip tik dar labiau paskatindamas jų tarpusavo bendravimą ir bendradarbiavimą. 

Šį universitetą galiu drąsiai rekomenduoti tiems, kurie nori sužinoti, kas yra tikras skandinaviškas dizainas bei pažvelgti į dizaino ateitį iš arti.