• Naujienlaiškis
 • Projekto „Eksperimentinės kūrybinės dirbtuvės 13-18 m. jaunimui Kalbu vaizdu” ir Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros studentų darbų jungtinė paroda

  2019 m. spalio ir  lapkričio mėnesiais VDA KF Grafinio dizaino katedros dėstytojai vedė kūrybines dirbtuves „Kalbu vaizdu“ Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos, Garliavos meno mokyklos, Birštono meno mokyklos ir Anykščių regiono moksleiviams. 

  Kūrybinių dirbtuvių metu grafinio dizaino priemonėmis — vaizdu ir tekstu — buvo siekiama atskleisti jaunuolių individualų kūrybinį mąstymą, pažadinti vaizduotę, padrąsinti ieškoti ir atrasti. Skatinant savitą požiūrį ir netikėto rakurso paieškas buvo siekiama, kad jaunuoliai įsitikintų bei suvoktų, kad kiekvieno jų idėja, atskleista vaizdu ir tekstu, yra vertybė — jų asmenybės charakterio indeksas.

  Jungtinėje VDA KF Grafinio dizaino katedros ir „Kalbu vaizdu“ parodoje greta kursinių ir baigiamųjų studentų darbų buvo eksponuojami dalyvavusių moksleivių kūrybinių dirbtuvių rezultatai. Paroda vyko 2019 m. gruodžio mėnesį Anykščių menų inkubatoriuje, š.m. sausio mėnesį – Garliavoje, vasario mėnesį  - Druskininkų miesto savivaldybėje.

  Projekto vadovė ir jungtinės parodos kuratorė VDA KF Grafinio dizaino katedros doc. Rita Brakauskaitė.

  Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.