1 iš 7 pagrindinių šio konkurso nugalėtojų, pagal kurios piešinį BUS numegztos TIKROS KOJINĖS tapo URTĖ JASKONYTĖ (12 m., „Kiškis“)!!! Šio konkurso dalyviai šiemet pateikė net 8159 piešinius! Ar įsivaizduojate, kokia pergalė būti išrinktai į 7-uką iš tokio kiekio dalyvių, pagal kurios piešinį BUS numegztos TIKROS kojinės?

Kitos nominacijos, kurias gavo mūsų mokinės:

UŽ NETIKĖTĄ KŪRYBINĮ SPRENDIMĄ bus apdovanojamos AGNĖ RYNKOVIČIŪTĖ (13 m., „Laisvė“), KAMILĖ JUCAITĖ (18 m., „Ko žiūri?“) ir MAJA PIJA JASINSKYTĖ (12 m., „Radioheadas“).

UŽ TAIKOMOJO DIZAINO IŠMANYMĄ bus apdovanojamos IEVA NAVICKAITĖ (18m., „Virusai“) ir BEATRIČĖ MAČĖNAITĖ (16 m., „Marių gelmės“).

Konkurso organizatoriai plušėjo ne vieną dieną, kol atrinko piešinius, vertus parodyti komisijai, sudarytai iš gamybos technologų, dizainerių, vaikus auginančių mamų, pardavėjų ir reklamos specialistų. Buvo vertinamos piešinių išmezgimo galimybės, galimybė piešinį adaptuoti į tinkamą gaminti, mados tendencijų išmanymas arba intuityvus jų pajautimas ir dar daugybė kriterijų lėmė tai, kas tapo nugalėtojais.

“Nusipiešk sau kojinytes” 2023 nugalėtojų apdovanojimų ceremonija, kurios metu pagrindiniams konkurso nugalėtojams ir laureatams bus įteikti diplomai ir dovanos, įvyks lapkričio mėn. Apdovanojimų ceremonijos metu bus galima pamatyti ir pagal piešinius numegztas kojinytes."