Atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykla

ARCHITEKTŪRINIS PIEŠIMAS

VDA ADDAM parengiamųjų ARCHITEKTŪRINIO PIEŠIMO kursų programa yra skirta:

_Architektūros kursų mokiniams (30 proc. nuolaida);

_Paaugliams nuo 13 metų, svajojantiems tapti architektais;

_Visiems, norintiems stoti į architektūros, interjero dizaino, dizaino, grafinio dizaino ir kt. specialybes aukštosiose mokyklose arba kolegijose Lietuvoje arba užsienyje;

_Norintiems stoti į dailės mokyklas ir gimnazijas Lietuvoje ir kt.

Prisijungti prie šios programos ypatingai svarbu tiems, kurie pradėjo lankyti Architektūros kursus, bet niekada anksčiau nesimokė piešti. Nes Architektūros kursų programa yra gana sunki, ir visiškai be piešimo pagrindų ją įsisavinti per metus yra sudėtinga. Ypač dvyliktokams, kurie jau pavasarį būna apkrauti valstybiniais ir mokykliniais egzaminais. Taigi, ARCHITEKTŪRINIO PIEŠIMO programos metu Jūs užpildysite spragas, kurios trukdo tinkamai atlikti Architektūros kursų užduotis.

Be to, programą gali lankyti ir visi kiti, norintys įgyti bazinius piešimo pagrindus. Į programą priimami ir jaunuoliai jau nuo 13 metų, svajojantys tapti architektais. Bet tik Architektūros kursų mokiniams yra taikoma speciali kaina su 30 proc. nuolaida.

ARCHITEKTŪRINIO PIEŠIMO kursų metu yra mokoma pagrindinių gipsinių geometrinių formų, metalinių konstrukcinių karkasų, tūrinių maketų, pastatų maketų, buitinių daiktų, pagrindinių baldų, patalpos (interjero) piešimo. Taip pat, yra įvedama atmintinio piešimo užduotys, t.y. pagal tekstinius aprašymus, nenaudojant realių daiktų. Dėmesys yra kreipiamas teisingam perspektyvos sustatymui, konstruktyvumui, erdviškumui, tūriams, šviesotamsai, štrichavimui, bei darbo atlikimo greičiui ir įtaigumui. Programos uždaviniai atitinka architektūros atmintinio piešimo stojamųjų egzaminų užduočių aprašų ir vertinimo reikalavimus.

Kursai vyksta šeštadieniais 14.00-17.00 val. Vilniaus dailės akademijoje, Malūnų g. 5, 211 aud. Su savimi reikia turėti A3 formato popieriaus, pieštukų rinkinį, trintuką, kanc. peiliuką, lipnios juostos.

Kursų kaina 120 eur/mėn. TIK Architektūros kursų dalyviams 100 eur/mėn

Kursų programą veda lektorius Ansis Burkė.

ansisburke@gmail.com

+370 672 93569

https://www.vda.lt/lt/architekturos-kursai/vilnius-architekturos-studijos/architekturinis-piesimas