• Naujienlaiškis
 • VDA Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos (ADDAM) lektorė Aistė Burkė Birmingemo universitete pristatė auklėtinių darbus ir vedė kūrybines dirbtuves 70-čiai Birmingemo universiteto Interjero architektūros ir dizaino programos studentų.

  Mokinių piešimo, tapybos ir kompozicijos darbų paroda „The Beginning“

  2019 m. lapkričio 18-22 d. Birmingemo universiteto Dailės, dizaino ir medijų fakultete (Birmingham City University, Faculty of Arts, Desing and Media) buvo eksponuojami VDA ADDAM lektorės Aistės Burkės vedamų Taikomųjų specialybių pagrindų, Vientisųjų studijų programos Architektūra / Architektūros kompozicija ir atmintinis akademinis piešinys kursų, ir Dailės užsiėmimų suaugusiems bei paaugliams darbai, sukurti 2017-2019 metais. 

  VDA ADDAM parengiamųjų kursų metu buvo siekiama paskatinti pradėti mokytis dailės pagrindų, padėti įvaldyti piešimo ir tapybos technikas, komponavimo ir projektavimo principus, padėti pasiruošti stojamiesiems dailės, dizaino ir architektūros specialybių egzaminams. Kiekvienam dalyviui parodoje eksponuojami darbai yra tarsi kelio į meno pasaulį pradžia (eng. beginning).

  Paroda buvo skirta Tarptautinei studentų dienai. Paroda sulaukė susidomėjimo ir puikių įvertinimų.


  Lapkričio 22 dieną VDA ADDAM lekt. Aistė Burkė vedė kūrybines dirbtuves Birmingemo universiteto Dailės, dizaino ir medijų fakulteto studentams. Dirbtuvėse dalyvavo ir kūrybines užduotis atliko 70 Interjero architektūros ir dizaino studentų (Interior Architecture and Design at Birmingham City University).

  Lektorė taip pat dalinosi pedagogine savo patirtimi ir pristatė Vilniaus dailės akademiją.


  Lekt. Aistės Burkės vizitas vyko pagal Erasmus+ programą Staff Mobility for Teaching