VDA Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos lektorės Aistės Burkės mokinių dailės darbų paroda „Miško pasaka“. 

Parodoje pristatomi 2019 m. gruodžio mėn. laisvalaikio dailės kursų mokinių sukurti darbai.

Gruodis - ypatingas švenčių laukimo metas, todėl visą mėnesį įvairiomis technikomis ir su vaikais, ir su suaugusiais kūrėme šią „Miško pasaką“. Mėginome įsivaizduoti klajones po temstantį mišką, kuomet kiekvienas garsas ar krepštelėjimas skatina vaizduotę. Šiame miške sutinkame ir pasakiškus miško gyvūnus, ir fėjas, ir deives. Perteikiant savo mintis buvo kruopščiai išpiešta kiekviena apuoko plunksnelė, ar kiškio kailiukas. Elnių ragai dekoruoti liepsnelėmis ar gėlių girliandomis. O šimtamečių ąžuolų šakos ir šaknys rangosi mįslingai pindamos paslapčių gijas...

Paroda veiks iki vasario 5 d., VDA Senieji rūmai, 1-o aukšto ekspozicinė erdvė prie 123 aud., darbo dienoms 8.00-18.00 val., Maironio g. 6, Vilnius.


Dailės užsiėmimai VDA Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokykloje

Dailės užsiėmimai 8-10 m. vaikams  programos metu yra siekiama suteikti  mažiausiems galimybę ugdyti kūrybinius gebėjimus: lavinti fantaziją, kurti ir pačiam nuspręsti apie kūrinio pabaigimą, ugdyti kruopštumą, susitelkimą ir atidumą, bei individualiai atsiskleisti.

Dailės užsiėmimai 10-13m., 12-14m., 14-16m. vaikams  programos metu yra mokomasi piešimo, tapybos, komponavimo pagrindų. Šiame raidos etape paaugliai toliau tobulina savo piešimo įgūdžius, jau charakterizuoja ir detalizuoja aplinką, mėgina įvesti šešėlius, šviesą, trimačius objektus. Todėl būtent šiuo laikotarpiu yra rekomenduotina vaikui suteikti teisingas žinias ir paskatinti toliau kūrybiškai plėtoti savo sumanymus ir idėjas.

Dailės užsiėmimai suaugusiems programą lanko įvairių specialybių žmonės - nuo odontologų, teisininkų iki architektų, medikų... Ši Dailės užsiėmimų programa yra skirta visiems, norintiems išmokti piešti, tapyti, komponuoti. Mokymosi metu yra siekiama padėti įvaldyti piešimo ir tapybos technikas, komponavimo ir spalvotyros principus. Gali būti tobulinami jau turimi įgūdžiai. Supažindinama su įvairiomis technikomis.

Registacija į dailės užsiėmimus: renata.dapkiene@vda.lt