Vasario 7 d. atidaryta Vilniaus dailės akademijos (VDA) Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos lektorės Aistė Burkės mokinės Ugnės Salienės fotografijų paroda „Keliaujančios širdys“. Paroda skirta Šv. Valentino dienai.

Dvi keliaujančios ir mylinčios širdys- tai Ugnė Salienė su savo vyru Donatu nuolat aptinka ir įamžina fotografijose širdžių siluetus juos supančioje daiktinėje ir gamtinėje aplinkoje.

Parodoje yra pristatomas fotografijų ciklas iš kelionių, kurių metu buvo apsilankyta Islandijoje prie  Gullfoss krioklio; Prancūzijoje – Šamoni Monblano papėdėje;  JAV Kalifornijoje Yosemite mirties slėnyje; Ziono nacionaliniame parke ir Braiso kanjone – Jutoje; Mesa Verde nacionaliniame parke; Colorado dykumoje; Taos, Naujojoje Mexikoje; Jungtinių Amerikos Valstijų regione, kur viename taške susiduria keturių JAV valstijų - Jutos, Kolorado, Naujosios Meksikos ir Arizonos teritorijų kampai;  Didžiajame kanjone; Vakarinėje pakrantėje prie Ramiojo vandenyno; Danijoje prie Šiaurės jūros; Giant's Couseway Š Airijoje; Tailande prie Andaman jūros;  Vietname prie Hoi an Pietų Kinijos jūros; Ein gedi Izraelyje; Turkijoje; JK Londone; Estijoje, Taline.

Paroda veiks iki vasario 20 d., VDA Senuosiuose rūmuose, Maironio g. 6, I-o aukšto ekspozicinėje erdvėje prie 123 aud.