Spalio - lapkričio mėn. VDA Kauno fakulteto Tapybos katedra parodą „Jauna Kauno tapyba’20“ pristatys viešosiose Kauno miesto erdvėse įrengtuose ekranuose.

Virtualioje galerijoje „PA“ vykstanti tapybos paroda bus transliuojama Kauno autobusų stotyje, Vilniaus gatvės požeminėje perėjoje ir galerijoje „Meno parkas“. Šie renginiai yra Tapybos katedros ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui“ vykdomo projekto dalis.

Pristatome „Jauna Kauno tapyba’20“ Kauno miesto gyventojams ir svečiams, kurie galbūt ne visada lankose galerijose ar muziejuose. Paroda nereikalauja fizinių galerijos erdvių ir gali būti matoma, stebima kiekvieno, atsidūrusio atsitiktinai ar suplanuotai atėjus į vietą, kurioje transliuojama „Jauna Kauno tapyba’20“ .

Projekto vadovai doc. Aušra Vaitkūnienė ir lekt. Petras Lincevičius

Projektas „Jauna Kauno tapyba“, startavęs 2012 m. Nacionalinio M.K. Čiurlionio dailės muziejaus Kauno paveikslų galerijoje, turi tęstinumą ir vyksta kas dvejus metus. Šis projektas 2016 m. buvo pristatytas VDA parodų salėse „Titanikas“ Vilniuje. 2018 m. projektas vėl sugrįžo į Kauną ir visuomenei parodą atvėrė Nacionalinio M.K. Čiurlionio dailės muziejaus Kauno paveikslų galerijoje.

Projekto programa: 

Spalio 25 - 31 dienomis veiks Kauno autobusų stoties ekranuose (Vytauto pr. 24).

Lapkričio 3-30 dienomis Vilniaus gatvės požeminėje pėsčiųjų perėjoje (Vilniaus g. ir Birštono g. sankirta).

Lapkričio mėn. galerijoje „Meno parkas“ (Rotušės a. 27).