VDA Klaipėdos Atvirojoje dailės, dizaino ir architektūros mokykloje (ADDAM) mokymas plėtojamas keliomis kryptimis: organizuojami parengiamieji kursai stojantiesiems į bakalauro studijų programas ir trumpieji kursai suaugusiems. 

Parengiamųjų kursų stojantiesiems tikslas - suteikti ir tobulinti gebėjimus, kurie užtikrintų sėkmingą įstojimą į VDA, padėti suformuoti asmeninį kūrybinių darbų aplanką - portfolio, kuris stojamųjų egzaminų metu yra vertinamas atskiru balu. Užsiėmimų metu lavinami kūrybiniai gebėjimai, suteikiami praktiniai įgūdžiai ir žinios, reikalingos stojant į visas dailės ir architektūros krypties studijų programas, vykdomas Lietuvos ir užsienio aukštosiose mokyklose. Parengiamuosius kursus veda kvalifikuoti ir patyrę pedagogai bei pripažinti menininkai, turintys ilgametę darbo su stojančiaisiais praktiką, išmanantys egzamininių užduočių formulavimo ir vertinimo specifiką. VDA Klaipėda ADDAM vyksta šie parengiamieji kursai:
Grafinio dizaino kompozicijos pagrindai
Interjero dizaino kompozicijos pagrindai
Piešimas ir tapyba
Daugiau apie parengiamuosius kursus galite rasti čia. 

Taip pat Klaipėdos ADDAM galima lankyti 12 neformalaus ugdymo programų - trumpųjų kursų, kurie orientuoti į kūrybiškos, pokyčiams ir naujovėms atviros asmenybės ugdymą. VDA Klaipėda ADDAM vyksta šie trumpieji kursai:
Kūrybinės fotografijos pagrindai
Grafinis dizainas pradedantiesiems
Kompiuterinė grafika pradedantiesiems
UX/UI dizaino pagrindai
Animacija pradedantiesiems
Asmeninė ženklodara
CorelDraw pradedantiesiems
Tapyba
Retorika meno erdvėje
Šrifto ir kaligrafijos dizainas
Įvadas į architektūrinį 3D modeliavimą (anglų klb.)
Suaugusiųjų meninės kūrybos ugdymo programa

Daugiau apie trumpuosius kursus galite rasti čia. 

Užsiėmimai vyksta VDA Klaipėdos fakulteto meno ir dizaino laboratorijose/studijose, plačiau galite rasti čia. VDA ADDAM Klaipėda mokiniai taip pat gali naudotis Klaipėdos fakulteto bibliotekos knygomis ir el. šaltinių duomenų baze. 

Mokymai vyksta ne didesnėms nei 5 asmenų grupėms. Rezervuokite savo vietą kūrėjų gretose! 

Daugiau informacijos: 
Klaipėda ADDAM programų kuratorė 
Solveiga Kurgonaitė 
Tel. nr.: +370625 13081 

solveiga.kurgonaite@vda.lt
Klaipėda ADDAM adresą rasite čia.