VDA studentai ieškofantazuoja, kuria, kuriakuria ir kuriaatranda, modeliuoja, realizuoja, reflektuoja, kritikuoja, interpretuoja, eksperimentuoja, juokiasi, freelancina, žiūri į visumą, atkreipia dėmesį į detales, kuria, rengia parodas, šmaikštauja, projektuoja, filosofuoja, kuria, puoselėja, tyrinėja, rašo, kalba meno kalba, kuria, sąveikauja, susipažįsta, konstruoja, rekonstruoja, tobulėja, yra čia ir dabar, reiškia save, bendradarbiauja, kuria, įkūnija, kuriakuria ir kuria.

Nori sužinoti, ką dar gali nuveikti VDA ir kaip čia patekti?  VDA Klaipėdos fakulteto menininkai - dėstytojai ir studentai,  rinkosi kitapus ekranų papasakoti Tau ir tokiems kaip Tu apie studijas ir studentišką gyvenimą VDA. Dalijamės vaizdo įrašu iš balandžio 7 d. Atvirų ekranų dienos VDA.

Vilniaus dailės akademijoje iki pat vasaros vyks nemokamos virtualios konsultacijos! Registruokis ir gauk atsakymus į iškilusius klausimus, parodyk ekspertams savo portfolio dar prieš stojamąjį egzaminą ir būk viena koja Akadėj! Užduoti klausimą dėstytojams ir studentams gali ir VDA Facebook grupėje „Viena koja Akadėj“.