Vis labiau pavasarėjant, VDA bendruomenę – dėstytojus ir studentus – Telšių fakulteto studentų atstovybė pakvietė įkvėpti gurkšnį gaivaus pavasario oro ir mokytis vieniems iš kito. Suorganizuotas virtualus renginys, skatinantis kurti artimą ryšį su visa Akademijos bendruomene kalbantis, drauge atrandant naujoves ir dalinantis mintimis.

Norime suburti bendruomenę neformaliam, jaukiam pokalbiui, kurio metu, kalbėdami tiek meno, tiek kasdienybės temomis, vieni iš kitų galėtume pasisemti inspiracijų bei motyvacijos kūrybai.

Renginio koordinatorė Dizaino studijų programos antro kurso studentė Emilija Globytė

VDA bendruomenės akiratyje – ne tik studijos, mokslas ir įtemptas darbas, bet ir nuostabūs, bohemiški, kūrybinio įkvėpimo turtingi vakarai. VDA Telšių fakultetas Studentų atstovybė iniciatyva surengtoje „Įkvėpimo vakarienėje“ prisiminimais, asmeninio gyvenimo detalėmis, patirtimi, kūrybinėmis idėjomis ir filosofinėmis mintimis dalinosi dėstytojai bei studentai.

Pranešimus skaitė Metalo meno ir juvelyrikos studijų programos dėstytoja, prof. Remigija Vaitkutė, Metalo meno ir juvelyrikos studijų programos antro kurso studentė Neringa Kalvaitytė, Dizaino studijų programos pirmakursė Gerda Vaitekaitytė ir renginio koordinatorė Emilija Globytė. Pristatytas temas aktyviai aptarė renginio dalyviai, diskutavo, ieškojo tarpusavio sąsajų, teikė pasiūlymus, dalinosi mintimis, o bemaž dvi valandas trukusi „nuotolinė vakarienė“ ne tik įkvėpė kurti, bet ir gaminti.