Šiandien,  2017 kovo 28-oji  mieste – ypatinga diena. Kaune lankosi komisija, kuri spręs, ar Kaunas taps 2022 metų Europos kultūros sostine. Kauniečiai komisijai paruošė įtemptą visos dienos programą.

Jau rytoj bus paskelbta, kuris miestas – Kaunas ar Klaipėda – 2022-ais metais bus Europos kultūros sostinė. Todėl šiandien komisija lankosi mieste ir apžiūri objektus bei susitinka su žmonėmis, kurie padėtų atskleisti projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ (KEKS) idėją. Kaune lankosi trys balsavimo teisę turintys komisijos nariai, taip pat du Kultūros ministerijos atstovai bei Europos komisijos atstovas.

Projekto vadovė Virginija Vitkienė sakė, kad ryte komisija susitiko su Kauno vadovais, o vėliau svečių laukia itin įtempta dienotvarkė.

http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/svarbi-diena-kaune-lankosi-europos-kulturos-sostines-komisija-804353

Kultūros komisijos dėmesio  šiandien sulaukė VDA KF tapybos  katedros magistrantas Vytenis Jakas. Jo inicijuotas ir sukurtas projektas “ Kiemo galerija” ne tik bendravimui ir kūrybai subūrė bendro kiemo gyventojus bet paskatino  naujai pažvelgti į kasdieną mus supančią erdvę. Tikimės, kad Kaunas taps Europos kultūros sostine 2022 m.