DokuParoda FAMM.MA2020.DOC 2020.06.25 - 07.15

  Kadangi pagrindinis fotografijos ir medijos meno katedros magistro programos tikslas yra vykdyti meninį tyrimą įvairiose veiklos zonose - parodoje atsleidta, kaip dažnai jos išeina ir už įprastinių menininko sampratos ribų. Pavadinimas nurodo į tekstinio formato failą, kuriame telpa ir teorinė meninio tyrimo dalis, ir kūrybinis projektas. Tuo pačiu bandoma apžaisti situaciją per menininko kaip darbuotojo problematiką. Kas nutinka, kai menininkas tampa savo parodos atidarymo vakarėlio didžėjumi, kokteilių plakėju ir svečių linksmintoju, plakato dizaineriu, dokumentuotoju, logistikos vadybininku, staliumi, o visų pirma ir tyrėju. Kaip atrodo menininko materialus ir nematerialus darbas?

  Jaunus kūrėjus domina Šv. Menininkas bei tikėjimo ir meno bendruomenių paraštės, judėjimo, iškritimo, atsiskyrimo, darbo ir biurokratijos estetikos, fotografinio liudijimo reliatyvumo bei aparatiškumo, darbo po darbo valandų temos.


Menininkai:
Černiavskaitė Marija
Čiplytė Dominyka
Tatlauskas Ernestas
Kaleinikovaitė Lidija
Kvietkus Šarūnas
Norvaišas Martynas
Milaševičiūtė Ekvilina
Briedytė Kotryna


 Parodą organizavo Vilniaus dailės akademijos Fotografijos ir medijos meno katedra ir Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga. Parodos dalinis rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba.

Gailerija "Atletika"

Parodos dokumentacija - Andrej Vasilenko

www.letmekoo.lt/atletika
Detalias kūrinių dokumentacijas su aprašais pamatyse paspaudę ČIA.