Birželio 10 d. Karmen Meno Laboratorijoje/Laboratorio del Arte del Carmen(LAC), Mursijoje, Ispanijoje, buvo pristatytas projektas „Žmogaus sielos anatomija”, apjungęs tris Lietuvos grafikų parodas, pristatančias Kauno miestą. 

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto grafikos katedros studentai Elachi & James, „Cubos de la Tentaciones“ FIG Bilbao 2020 meno mugės projektų konkurso laureatai, Mursijoje pristato vieno darbo parodą “Žmogaus sielos anatomija”. 

Trečioji paroda, kurios pavadinimas kilęs iš Aistės Kliučiūtės projekto, „Minčių žemėlapis“ pristato Kauno jaunųjų grafikų darbai. Ypatingais metais sukurti darbai siūlo ypatingą viziją, kas vyko kintančiu pasaulines pandemijos laikotarpiu.

Aistė Kliučiūtė kalba apie mūsų mintyse vykstančius minties procesus, kurie apdoroja mintis. „MIND MAP“ yra apvalaus miesto 3D modelis, kuris atspindi asmeninį proto srautą. 

Vaidas Naginionis trijų darbų serijoje tiria skaitmeninės informacijos svarbą ir jos dingimo pasekmes. 

Gabija Vaicekauskaitė  kūrinyje „Dysania“ kalba apie svajonių išgyvenimo jausmą. Tai noras likti lovoje, grįžti į svajones ir taip nutolti nuo realybės. 

Julia Leonavičienė tiria daiktų ar asmeninio gyvenimo modelius. 

Migle Ceinorytė vizualiai apžiūri sėkmės sampratas. Būtent pokalbiai apie kasdienybę yra nepastebimai formuojantys teigiamus sėkmės receptus. 

Nomeda Plikšnytė savo veikale „Dviprasmybės“  tvirtina, kad, visada naujai kūrybai reikia sunaikinti senąją. Tai simbolinis priminimas, kad seno ir naujo santykis yra amžinas ir nesustabdomas.

Parodas galima aplankyti iki liepos 10 d. 

Adresas: Calle Sacerdotes Hermanos Cerón, 25, 30002 Murcia.