Lapkričio 13–18 d. VDA Kauno fakulteto Grafinio dizaino ir Dizaino studijų programų dėstytojai doc. Andrejus Repovas ir doc. Egidijus Valentinavičius bei abiejų programų studentai dalyvavo „Crazy Good“ kūrybinėse dirbtuvėse Gdansko dailės akademijoje (Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku).

VDA Kauno fakulteto studentai kartu su partneriais iš Gdansko dailės akademijos Kultūrinių erdvių architektūros (Architektura Przestrzeni Kulturovych) specialybės po ekskursijų Gdansko miesto Przeróbka rajone permastė trijų šio gyvenamojo rajono kiemų įrengimą ir kūrė naujus, neįtikėtinus, spalvomis ir konceptualiomis idėjomis trykštančius visuomeninių erdvių perdarymo projektus. Šio neįprasto rajono specifika, jo gyventojų isotrijos ir prisiminimai bei autorių kūrybiškumas – visa tai susiliejo į daugiau nei 30 pribloškiančių projektų.

Projektai Przeróbka rajono bendruomenei ir Gdansko gyventojams buvo pristatyti lapkričio 18–19 d. šiame rajone vykusiame „Narracje“ šviesų ir meno festivalyje.

Dėkojame partneriams iš Gdansko dailės akademijos už galimybę dalyvauti puikiame projekte, o mūsų studentams – už nenuilstamą kūrybiškumą ir norą tirti dar vakar neatskleistus savo gabumus!

Vizitas vyko naudojantis Erasmus+ programos mobilumo galimybėmis.