Jei norite pateiki virtualią parodą ar kitus skaitmeninius projektus ir iniciatyvas, prašome užpildyti formą ir susisiekti su Justina Gražyte el. paštu justina.grazyte@vda.lt dėl techninių sprendimų.


Kas gali pateikti informaciją VDA skaitmeninei galerijai Rizoma? 

Visi Vilniaus dailės akademijos skyriai ir padaliniai, studentai ir darbuotojai gali pasiūlyti savo virtualius, skaitmeninius projektus. Šioje virtualioje erdvėje galima sekti kultūrinius renginius, vykstančius VDA. Čia gali būti pristatomos virtualios VDA darbuotojų (menininkų) bei kviestinių menininkų ir studentų parodos, vaizdo įrašai, vykstančių ir buvusių parodų galerijose fotoreportažai, studentų baigiamieji bakalauro / magistro studijų projektai, video interviu ir kt.

Kaip pateikti informaciją?

Jeigu norite susisiekti su administratoriumi parašykite el. paštu justina.grazyte@vda.lt.

Jeigu norite, kad svetainėje patalpintume Jūsų norimą įvykį galerijoje „Rizoma“, užpildykite formą apačioje arba surinkite visa informaciją ir siųskite el. paštu justina.grazyte@vda.lt.

Esant dideliam norinčiųjų skaičiui, atsakymo gali tekti laukti ilgiau.

Pateikdami informaciją, vadovaukitės šiomis gairėmis:

Jei norite patalpinti fizškai veikiančios parodos fotogaleriją arba video turą po parodą:

  • Nuotraukose turėtų būti užfiksuotos tiek ekspozicija, tiek ir atskiri kūriniai;
  • Prašome pateikti geros kokybės nuotraukas skirtas internetui (mažiausiai 1000 pikselių, 72-150dpi). Viena nuotrauka neturėtų viršyti 1MB;
  • Jei reikia patalpinti video- atsiųskite aktyvią „YouTube“ arba „Vimeo“ nuorodą;
  • Prašome pateikti: trumpą parodos aprašymą lietuvių ir anglų kalbomis (anglų kalba gali būti pateikiama santrauka), nurodyite autorių (autorius) ir meno kūrinių pavadinimus (taip pat lietuvių ir anglų kalbomis), renginio organizatorių arba erdvės, kurioje vyksta paroda pavadinimą, renginio datas (nuo-iki), kuratorių, papildomas nuorodas iš pranešimų spaudai ir kt.;
  • Nuotraukos turėtų būti siunčiamos kaip nuoroda į „WeTransfer“, „Dropbox“ arba „Google“ diską.