Foto galerija | paroda VDA galerijoje „5 Malūnai"

Paroda veikė nuo 2019 m. spalio 1 d. iki spalio 25 d.

Ieva Trinkūnaitė | En el barrio*

(*kaimynystėje (isp.) 

Mano gyvenamajame rajone yra tokia viena. Vaikščiojant šia gyvenviete gali pajusti čia tvyrantį gyvybingumą - nuolat girdimą šunų lojimą ar žaidžiančių vaikų klegesį.
Vieniems žmonėms tobuli namai yra ant jūros kranto, kitiems - apsupti niekada nesibaigiančio didmiesčio gaivališkumo. Mano tobuli namai be romantiškų jūros vaizdų ir miesto garsų. Jie kuriasi iš vaikščiojimų gatvėmis, iš noro pažinti ir mėgautis tuo, kas visai šalia - kaimynystės. Čia randu daugybę įdomių dalykų: netikėtai gatvėje užsimezgusių pažinčių, išgirstų pasakojimų iš čia gyvenančių žmonių. Kaimynystės gyventojai kviečia ir skatina nuolat pažinti vis kažką naują. Tokie atradimai gyvenamojoje vietoje tampa brangesni už svajingą gyvenimą ant jūros kranto. Nors ir nežinau, kur kiekvieną kartą tai mane nuves, aš neabejodama įsitraukiu į savo namų besisukantį laiką ir leidžiuosi būti jų dalimi. Šių namų, kuriuos nupasakoju vaizdais, tapatybė yra sukurta mano pačios, bet kartu tai atspindys manęs, kurį “atpažino” būtent šie namai. Jie/aš kuria vaizdinį kuris jiems/man patinka. Esu dėkinga savo sutiktiems pakeleiviams, dėka jų aš nuolat atrandu vis kažką stebinančio ir įkvepiančio. Man patinka visą tai stebėti ir tarp tokių veikėjų gyventi.

Ieva Trinkūnaitė - 4 kurso VDA grafikos katedros studentė. En el barrio - pirmoji jos personalinė paroda. Nuo 2018 m. dalyvauja grupinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje. 2019 m. laimėtas žiuri prizas Foundry Art Centre, Putting It Together 2: The Art of Assembling, tais pačiais metais Algimanto Švėgždos vardo piešinio konkurse laimėtas 10 dienų poilsis Nidos meno kolonijoje.

Foto galerija

[[preview external content]] https://enelbarrio.weebly.com

Nuotraukos: Ieva Trinkūnaitė, Elžbieta Upė Rozanovaitė