2020 m. rugsėjo 1-ąją, studijų metų atidarymo šventės metu nusipelniusiems VDA studentams buvo įteiktos vardinės premijos. 

Anastazijos ir Antano Tamošaičių stipendija apdovanota Tekstilės meno ir dizaino magistrantūros studijų programos absolventė Raminta Beržanskytė už tradicinių tekstilės technologijų meninį tyrimą ir puoselėjimą ir Įvietinto meno magistrantūros studijų programos Freskos-mozaikos specializacijos II kurso studentė Jolanta Žalalienė už šiuolaikiškumą interpretuojant lietuvių liaudies tekstilę magistro studijų I kurso darbe.

Prof. Vytauto Jurkūno stipendiją gavo Grafikos magistrantūros studijų programos II kurso studentė Marija Sučilaitė už sėkmingą dalyvavimą meno parodose ir rezidencijose, personalinės parodos surengimą. 

Romualdo Vytauto ir Mildos Kaminskų premiją už subtilų figūrativizmą kūrybiniuose darbuose anūkas dailininkas Benediktas Marija Žukas įteikė Dailės ir interjero restauravimo magistrantūros studijų programos Molbertinės tapybos restauravimo specializacijos I kurso studentei Mildai Tičkaitei.

Dalios ir Gintaro Gruodžių premija už įtaigią kūrybą apdovanota Įvietinto meno magistrantūros studijų programos Freskos-mozaikos specializacijos absolventė Julija Skudutytė.

Lietuvos dailininkų sąjungos premiją gavo tapybos magistratūros studijų programos II kurso studentė Monika Radžiūnaitė už kūrybos jungtį su teorija, kūriniuose aktualizuojant senosios tapybos elementus ir pasitelkiant kultūrines nuorodas.

Sveikiname ir tikimės, kad šios premijos bus puikus pastūmėjimas, suteiks įkvėpimo ir energijos ateities užmojams realizuoti!