Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė sostinę reprezentuojančius suvenyrus, kuriuos netrukus galės įsigyti visi norintys. Bendradarbiaujant su Vilniaus miesto muziejumi, sostinę reprezentuojančius suvenyrus kūrė Vilniaus fakulteto Dizaino katedros pirmo kurso studentai. Studentams atrasti kūrybinius sprendimus padėjo jų kurso vadovė doc. Barbora Adamonytė-Keidūnė.  

Pasak docentės, pavasario semestro metu studentai ne tik patys kūrė, bet ir tyrė, analizavo panašių užsienio miestų muziejų reprezentacinius pavyzdžius, domėjosi tokių suvenyrų rinkos tendencijomis bei kaštais. Studijų proceso metu glaudžiai bendradarbiauta su Vilniaus miesto muziejaus specialistais, kurie ir pasirinko laimėtojus.

Nugalėtojais tapo VDA studentų Annette Abdrashitovos darbas „3pm Vilnius Puzzle“, Mato Maldučio „Magnetinės Vilniaus bokštų figūrėlės“ ir Rapolo Šlevo kūrinys „Vilniaus balaklava“. Visi šie studentų darbai netrukus virs realiais Vilnių ir jo muziejų reprezentuojančiais bei parduodamais suvenyrais.