Vilniaus dailės akademijoje veikia ir Atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykla (VDA ADDAM). Tai – nepaprasta talentingų jaunuolių mokykla, kurios profesionalai mokytojai tiesia ranką norintiems pagilinti ar praplėsti savo teorines bei praktines dailės, dizaino ir architektūros žinias.
 
Lankydami šią mokyklą lengviau pasiruošite ir stojamiesiems egzaminams į Vilniaus dailės akademiją. Atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykloje dėsto ir savo žiniomis dalinasi tiek Akademijos dėstytojai, tiek ir jauni bei patyrę menininkai. O lankantys mokyklą ne tik mokosi, bet ir kuria bei nuolat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose konkursuose.
 
Džiaugiamės, kad laimėjimų esama net vasarą! Tarptautinės aeronautikos federacijos piešinių konkurse Vilniaus dailės akademijos Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos auklėtinė Beatričė Mačėnaitė už darbą „Antikvarinis dirižablis“ pelnė antrąją vietą. Šiame konkurse dalyvavo jaunieji kūrėjai iš Kinijos, Indijos, Latvijos, JAV, Japonijos, Suomijos, Lenkijos, Šveicarijos bei kitų šalių.
 
II vietos diplomu tarptautiniame konkurse džiaugiasi ir moksleivė Simona Buskaitė. Apdovanojimą ji pelnė Trakų istorijos muziejuje paskelbtame tarptautiniame ekslibrisų konkurse ,,Lietuviškoji gotika: Trakų estetikos ir fenomeno refleksijos“. Abiejų jaunųjų menininkių mokytoja yra lektorė Aistė Burkė. 
 
Daugiau informacijos apie VDA Atvirąją dailės, dizaino ir architektūros mokyklą rasite čia.