Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros alumnių Evelinos Baniulytės ir Gabijos Platūkytės kurtas dizainas produktui „Gyvas medus” laimėjo bronzą „NAPA Baltic 2019“ pakuotės dizaino apdovanojimuose.

Kasmet organizuojamas konkursas siekia įvertinti Baltijos regione sukurtą kokybišką, inovatyvų produktų pakuotės dizainą ir geriausius pavyzdžius pristatyti ne tik profesionalų ratui, bet ir visuomenei. Daugiau apie laimėjimą.

„Gyvas medus“ - tai platų, 5 rūšių medaus asortimentą siūlantis prekės ženklas, priklausantis vienai bitininkų šeimai. Kuriant naują ženklo įvaizdį ir pakuotes sprendėme klausimą kaip modernizuoti produkto išvaizdą, nepametant šilumos pojūčio. Taip pat, kaip sukurti pakuotę medui nenaudojant įprasto geltona–juoda kolorito, korio ornamentikos bei bičių iliustracijų.

Sprendimas buvo perteikti bitės įvaizdį naudojant unikalią, specialiai šiam produktui sukurtą dėžutės konstrukciją, atsidarančiais „sparnais”. Dėl produktų gausos ir taros įvairovės visa produkcija buvo apjungta keliais skirtingais būdais - pakavimu dėžutėse arba įmautėmis stiklainiams. Medaus rūšys identifikuojamos pastelinėmis spalvomis bei varijuojančia logotipo iliustracija.

Evelina Baniulytė ir Gabija Platukytė