Kviečiame į lektorių Agnės Dulskienės ir Adrijos Čepaitės patyriminę paskaitą “Ką reiškia kurti, ko tam reikia, kodėl kartais užstringame?”
Paskaita vyks kovo 1 d., trečiadienį, 12.30, 112 aud. (Maironio g. 3).
Trukmė - 2 valandos. Paskaita skirta VDA studentams ir dėstytojams.

Registracijos forma.

Apie lektores:

Adrija Čepaitė

Aktorė, docentė, retorikos specialistė, ekspertė – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti Adriją Čepaitę. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose Adrija Čepaitė dėsto sceninės kalbos, iškalbos, retorikos disciplinas. Vien akademine aplinka docentė neapsiriboja – savo patirtimi ji mielai dalijasi seminaruose ir mokymuose. Pastarieji yra paremti ilgamete praktika ir žiniomis, sukauptomis keliant kvalifikaciją užsienyje – Muzikos ir teatro akademijoje JAV, 2012 m. Adrija stažavosi „Guildhall School of music & drama“ pas Holivudo sceninės kalbos ir retorikos specialistę Patsy Rodenburg, Sankt Peterburgo teatro akademijos profesorių J. Vasiljevą, Balso centro Škotijoje įkūrėją Kristin Linklater, M. Čechovo centro Niujorke vadovą Lenard Petit ir kitus.

Agnė Dulskienė

Agnė Dulskienė daugiau nei du dešimtmečius skyrė aktyviai profesinei veiklai. Paskutinius 10 metų vadovavo vienai didžiausių kūrybinių reklamos agentūrų TBWAVilnius. Tiek vadovaudama savo komandai, tiek konsultuodama įmones profesionalė ieškojo efektyviausių vadybinių sprendimų ir sukaupė vertingos patirties. Laimė, laimės ekonomika, žmogus ir jo galimybės bei resursai – tai interesų laukas, kuriame Agnė aistringai ieško atsakymų ir sukauptomis žiniomis dalijasi su kitais.