Šeštadienio vakarą Kauno centriniame pašte vykusiame konkurse „Injekcija“ kelialapį į pelnė Mados dizaino katedros studentė Karina Panina, kolekcija „Jei pasiseks – pasakysiu“ ir absolvenčių Valdemaros Jasulaitytės & Marijos Petraitytės duetas, kolekcija „Antecedent tommorow“.

Konkurse pristatyta net 15 kolekcijų, kurių autoriai – dizaineriai iš aštuonių valstybių. Komisijos sprendimu, viena iš šių metų „Injekcijos“ nugalėtojų tapo Karinos Paninos sukurta kolekcija „Jei pasiseks – pasakysiu“. Pagrindinė kolekcijos idėja – žmogus nuolat laukia ir taip įprasmina iš tiesų beprasmius dalykus. Šį laukimą dizainerė vaizduoja kurdama personažus, bandančius pagaliau ištraukti laimingą savo loterijos bilietą.

Anot S. Tartenio, K. Paninos kolekcija pasižymėjo originalumu: „Įdomu, netikėta, gera konstrukcija, aplikacijos, medžiagos. Bus labai smalsu pamatyti, kaip tai atrodys išaugus į didesnę kolekciją „Mados infekcijoje.“

„Injekcijoje“ triumfavo ir lietuvių dizainerių – Valdemaros Jasulaitytės ir Marijos Petraitytės – kolekcija „Antecedent Tommorow“ (liet. „Apriorinis rytojus“). Šioje kolekcijoje kuriami skaitmeninėje erdvėje egzistuojantys avatarai ir distopiniai, savianalizės keliu keliaujantys klajokliai. Dizainerių darbai komisiją sužavėjo savo išpildymu – nuo avalynės iki išskirtinių kaukių.

„Šio dueto darbai išdirbti, įsiminė nematytos konstrukcijos, audiniai, formos, drąsus eksperimentavimas“, – komentuoja komisijos narė A. Jančauskaitė.

Daugiau informacijos apie įvykusį renginį L'Officiel Lietuva.