VDA Kauno fakulteto Tapybos katedros bakalaurantų ir magistrantų tapybos paroda 

Parodos vieta: Baltasis koridorius (Maironio g. 6, Vilnius)

Paroda veiks iki Balandžio 9 d.

Ši tapybos paroda pristato VDA Kauno fakulteto Tapybos katedros bakalaurantų ir magistrantų darbus, sukurtus mokymosi proceso metu ir savarankiškai. Mokymo programa sudaryta taip, kad keičiantis vaizdo formavimo technologinėms galimybėms būtų apjungiama senoji tapybos tradicija su naujomis technologijomis, ieškomos modernios tapybos formos, galinčios išreikšti dabarties realybę. Mokymo metu, naudojant įvairias vizualaus meno technikas, nuosekliai pereinama nuo atskirų dalykų problemų analizės prie sintezės.

Ši jaunųjų tapytojų paroda įžvelgia šviežią ir inovatyvų požiūrį į meną, pristatydama kūrinius, kuriuose taikomos šiuolaikinės technikos. Menininkai pasitelkia įvairias eksperimentines priemones, kuriomis sukuria unikalų vizualinį pasaulį. Paroda kviečia lankytojus tyrinėti ir suvokti naujus menininkų žvilgsnius bei pasinerti į šiuolaikinio meno įvairovę. Tai yra ne tik galimybė susipažinti su jaunais talentais, bet ir atrasti šviežią meno kalbą, kurioje susipina tradicijos ir naujovės, sukurdamos įspūdingą meninį dialogą.

Kiekvienas menininkas atneša savo unikalų požiūrį į meno kūrimą, o paroda suteikia puikią galimybę susipažinti su skirtingomis meno kalbomis.

Parodos dalyviai:

Linas, Jučiukonis, Milan Prokeš, Edvinas Batulevičius, Rasa Pilkauskaitė, Rasa Deveikytė, Gerda Malinauskaitė, Pijus Firsunin, Benjaminas Ančeris, Giedrė Mačiulaitytė, Paškevičius Klaidas, Deimantė Petkevičiūtė, Vyturys Berezinas, Akvilė Ataitė,  Laura Steponavičiūtė, Dovilė Mažeikaitė, Kornelija Skarolskytė, Mantas Kresninkevičius, Rimantė Daniulienė.

Kauno fakulteto tapybos katedros koordinatorius Dariaus Rakauskas

prof. Aušra Vaitkūnienė

Baltasis koridorius, Maironio 6