ID_tentity I Lodzės kino mokyklos ir Vilniaus dailės akademijos studentų tarpdisciplininio meno paroda.

Yra daugybė būdų save apibrėžti. Kiekvienu iš jų bandoma atsakyti į tokius klausimus kaip: kas aš esu? Kuo aš noriu būti ir kodėl? Ar mane apibrėžia kokia nors priklausomybė ar atskirtis, panašumai į kitus ar skirtumai? Ar mano tapatybė yra susiformavusi ir pasiruošusi būti atrasta? O gal tai kažkas, ką reikia nuolat kurti ir pergalvoti visą gyvenimą?

Krizių metu tokie apmąstymai sustiprėja, o fizinė ir emocinė izoliacija kelia sumaištį. Mūsų kasdienė veikla ir mintys atgręžti į save. Klausimai, susiję su mūsų pačių tapatybe, dabar skamba visiškai kitaip.

Lodzės kino mokyklos fotografijos studentai, bendradarbiaudami su Vilniaus dailės akademijos studentais, surengė parodą, apimančią įvairius projektus. Netikrumas, skausmas, fantazija, linksmybės ar maištas - tai tik keletas parodoje pristatomų sąvokų. 

ID_tentity - tai nuolat kintantis projektas. Tai kolektyvinis jaunųjų menininkų pareiškimas, kurį daugiausia sudaro klausimai. 

Paroda yra mūsų rūpesčių rezultatas. Tai nėra disertacija, išsamus apibrėžimas, išvada ar manifestas. Tai netikrumo balsas, kuris vis dėlto nėra bejėgis. Pristatome savo būdus atrasti, pokyčių procesus ir išraiškos formas. Bandome atrasti save savo praeityje ir dabartyje, savyje ir kituose. Lygindami, skirstydami, pasakodami, žaisdami ir kentėdami užduodame sau ir jums keletą klausimų.

Atidarymas lapkričio 10 d. 18 val. | Titaniko pirmame aukšte

Titanikas