• Naujienlaiškis
 • Skulptūros programos studentai įgyja meninės kūrybos teorinius ir praktinius pagrindus.  Susipažįsta su kompiuterine 3D erdvinio meno kūrimo technologija, programine įranga, mokosi dirbti su įvairiomis techninėmis priemonėmis. Turi informacijos šaltinių paieškos, sintezės, analizės įgūdžių, moka profesionaliai komunikuoti, vizualiai įtikinamai  ir patraukliai pateikti idėją, plėtoja kūrybinį individualumą, kurdami mažųjų formų skulptūrą, interjero, eksterjero erdvinius objektus. Išmoksta molio, gipso, medžio, metalo, granito ir kitų skulptūroje naudojamų medžiagų apdorojimo technologijas, atlieka efemerinio meno eksperimentus, susipažįsta su granitinių ir mūrinių paminklų atnaujinimo principais, įgyja verslumo ir teisinius pagrindus.  Studijų procese skatinamas studentų ir dėstytojų mobilumas, keliama dėstytojų kvalifikacija. Skulptūros specializacijos programa ugdo kūrybinį savarankiškumą, dailininko etines savybes, kritinį mąstymą. Gebėjimas kelti idėjas, kurti bei praktiniai įgūdžiai atveria galimybę gauti iš savo veiklos dvasinį pasitenkinimą ir pajamų.

   

  Skulptūros specialistas gali užsiimti personaline  kūrybine veikla, steigti kūrybines skulptūros dirbtuves, teikti skulptoriaus paslaugas,  plėtoti smulkųjį verslą regione arba dirbti įmonėse konsultantais, skulptūrinių elementų kūrėjais, unikalių formų atlikėjais. Taip pat gali dalyvauti vizualaus meno projektuose ir regiono kultūros paminklų atnaujinimo programose.

  Palaikomi ryšiai su potencialiais darbdaviais, socialiniais partneriais, absolventais, pripažintais menininkais, kurie dalyvauja vykdant ir atnaujinant SK studijų programą.

  Sėkmingai baigus bakalauro studijas gali studijuoti magistrantūroje.  

  Išsamiau apie studijas rasite čia.