Atvirų durų diena Vilniaus dailės akademijos Mados dizaino katedroje: Naujų 3D modeliavimo įgūdžių demonstravimas
Vasario 25 d. surengėme atvirų durų dieną, kurios metu pristatėme projektą „FashionTex“ - trejų metų iniciatyvą, skirtą skaitmeninės mados integracijai 11-koje Europos universitetų. Mados dizaino katedros studentai pademonstravo savo 3D modeliavimo įgūdžius naudodami „Clo3D“ CLO programą, kurdami nuostabius virtualius modelius, siluetus ir animacijas.
Dizaino inovacijų centro direktorė Audronė Drungilaitė supažindino su projekto tikslais, o 3D mados dizaino kurso dėstytojas Dainius Bendikas apžvelgė šios programos mokymo procesą. Studentai dalijosi savo patirtimi, pabrėždami, kaip 3D modeliavimas spartina kūrybinį procesą ir skatina tvarumą mados srityje.
Šį projektą finansuoja ES programa „Kūrybiška Europa“ ir dalinai finansuoja Lietuvos kultūros institutas / Lithuanian Culture Institute.
Nuotraukos: Rusnė Šimulynaitė
- Apie VDA
-
Stojantiesiems
- Studijų programos
- Renginiai būsimiems studentams
- Virtualios konsultacijos VDA fakultetuose 2025
- Priėmimas į bakalauro ir vientisąsias studijas
- Priėmimas į magistrantūros studijas
- Priėmimas į profesines (pedagogines) studijas
- Priėmimas į doktorantūros studijas
- VIDEO pristatantys studijų programas
- Informacija išsilavinimą įgijusiems užsienyje
- Užsienio šalių piliečių priėmimo tvarka
- Bakalaurų ir magistrų baigiamieji darbai
- Atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykla
- Papildomos studijos
- Neformaliosios studijos
- Studentams
- Tarptautiniai ryšiai
- Menas ir mokslas